Baumit


Baumit

Baumit je značka stavebných materiálov, na ktorej môžete stavať. Pomáhame ľuďom realizovať zdravé, energeticky efektívne a pekné bývanie. Vďaka širokej sieti predajcov sú Baumit produkty k dispozícii vo väčšine partnerských stavebnín na celom území Slovenska.

www.baumit.sk

 

 

Užívaj si zdravý domov

Zdravé bývanie začína správnou voľbou stavebných materiálov. Dôležité pre zdravý život je aj príjemné vnútorné prostredie. Náš životný priestor je z dôvodu opatrení na úsporu energie čoraz viac „utesnený“. Preto je mimoriadne dôležité dbať na kvalitu materiálov použitých vo vnútorných priestoroch. Veď väčšina z použitých materiálov ostáva v dome navždy, a preto by nemali v nijakom prípade obsahovať škodliviny alebo byť zdrojom škodlivých emisií. Zároveň optimálna stabilná vlhkosť a vnútorná teplota výrazne prispievajú k pocitu pohody v interiéri.

Ako docieliť pri stavbe domu či rekonštrukcii bytu kvalitné vnútorné prostredie?
Inšpirujte sa troma piliermi pre zdravé bývanie, ktoré vychádzajú z vedecky overených riešení.

Chcem zistiť viac o zdravom bývaní

Servis a služby

Potrebujete poradiť pri výbere správnych produktov, riešení alebo oceníte pomoc pri farebnom stvárnení fasády? Neváhajte a využite naše služby alebo sa obráťte na našich poradcov,  ktorí vám radi a ochotne poradia.

Chcem poradiť

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac