Baumit


Baumit

To, čo sa začalo v roku 1810 stavbou pece na pálenie vápna, vyústilo neskôr do jednej z najúspešnejších značiek stavebných materiálov v Európe. Na základe kooperácie dvoch významných výrobcov stavebných materiálov v Rakúsku vzniká v roku 1988 značka Baumit. Kvalita je v Baumite prvoradá. Spoločnosť Baumit používa ako strategický nástroj pre zvyšovanie kvality, spoľahlivosti a bezpečnosti svojich produktov a služieb certifikovaný a koordinovaný systém manažérstva kvality podľa normy EN ISO 9001:2015. Baumit popri sledovaní svojich ekonomických cieľov nezabúda ani na ochranu životného prostredia a na princípy trvalo udržateľného rozvoja na zemi. Environmentálna politika predstavuje od začiatku spolu s ekonomickými záujmami jeden z pilierov, na ktorých je značka postavená.

 

www.baumit.sk

 

3 piliere pre zdravé bývanie

Nie všetky veci v živote vieme ovplyvniť. Sú oblasti a činnosti, ktoré vplývajú pozitívne na náš život a naše zdravie. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) zdravie ľudí ovplyvňuje na 10 – 15 % kvalita poskytnutej zdravotnej starostlivosti, 10 – 15 % genetické predispozície, 20 – 25 % prostredie, v ktorom žijeme a na 50 – 60 % spôsob života. Z uvedeného je zrejmé, že práve spôsob života a kvalitné prostredie nás najviac ovplyvňujú.

 

Baumit

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac