Bicykel MERIDA pánsky

Bicykel MERIDA pánsky

Výrobca: Merida
665 bodov
Popis:

Na tomto horskom bicykli zažijete veľa krásnych zážitkov v prírode. Bicykel je totižto perfektne prispôsobený svojmu účelu: geometria je športová, avšak s pohodlnejším posedom ako pri pretekárskych bicykloch. Vybavenie montážnymi úchytmi na blatníky, nosič či stojan a možnosť montáže zadnej detskej sedačky sa hodí v prípade, ak zrazu budete potrebovať využiť bicykel aj iným spôsobom - typicky po narodení dieťaťa. Odľahčený rám z presne podľa pevnostných výpočtov tvarovaných hliníkových trubiek 6061 zabezpečuje výborný prenos sily na pohyb bicykla vpred. Pohon bicykla je zverený komponentom Shimano s 24 prevodmi, hydraulické kotúčové brzdy taktiež značky Shimano sú v tejto cenovej kategórii nadštandardom. Odpružená vidlica so 100mm zdvihu disponuje hydraulickým tlmením a možnosťou uzamknutia pruženia.

*Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu zaradeného sortimentu odmien. Odmeny môžu byť nahradené podobnými, alebo úplne z programu vyradené.

Výber odmeny je možný pre registrovaného zákazníka. Zbieraj body a získaj super odmeny!
Viac o tom, ako to funguje nájdeš www.nakupujauzivaj.sk/ako-funguje-vernostny-program
Prihlásiť sa môžeš www.nakupujauzivaj.sk/prihlasenie

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac