Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 07.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

BMI Icopal


Icopal

Firma Bramac začala svoje pôsobenie na slovenskom trhu už v roku 1991 v rámci bývalej ČSFR. V roku 1994 bola na Slovensku založená samostatná obchodná spoločnosť Bramac strešné systémy, spol. s r.o. so sídlom v Bratislave. Krytina sa v tom čase dovážala z Čiech a Maďarska. V roku 1996 firma rýchlo zareagovala na vývoj na slovenskom stavebnom trhu a začala budovať vlastný výrobný závod. Celkové investície do výstavby presiahli 500 miliónov Sk a spoločnosť sa transformovala z čisto obchodnej na výrobno-obchodnú spoločnosť. Závod na výrobu strešných krytín v Ivanke pri Nitre, vybavený najmodernejšou technológiou, bol slávnostne uvedený do prevádzky 24. septembra 1997. Bramac – strešné systémy, spol. s r. o. je 100%-tnou dcérskou spoločnosťou rakúskej firmy Bramac Dachsysteme International GmbH, ktorú vlastní Braas Monier Group.

 

www.icopal.sk

 

Vaša strecha je tak silná ako hydroizolácia, ktorá ju tvorí.

BMI EverGuard je výsledkom najnovšej inovácie v oblasti technológií a dizajnu plochých striech, vďaka čomu prinášapokročilý výkon a viditeľné benefity. Hydroizolácia BMI EverGuard umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu, dlhú životnosť, vďaka bielemu povrchu ochranu pred prehrievaním interiéru a rýchlu návratnosť vašej investície. Ako súčasť produktu ponúkame aj vysokú úroveň našich sprievodných služieb, čo zahŕňa technickú podporu a školenie dodávateľov. To všetko prispieva k dlhodobej ochrane vašich investícií, majetku a ľudí.

Viac info na www.icopal.sk/tpo-folia/everguard-tpo