Ceresit


Ceresit

Spoločnosť Henkel pôsobí na celom svete s poprednými značkami a technológiami v troch oblastiach: Laundry & Home Care, Beauty Care a Adhesive Technolgies. Spoločnosť založená Fritzom Henkelom v Maastrichte-Aachene v roku 1876 si udržiava popredné miesto na globálnom spotrebiteľskom a priemyselnom trhu so značkami ako Persil, Schwarzkopf, Loctite a Pritt. Jej ústredie sa nachádza v nemeckom Düsseldorfe a má približne 47 000 zamestnancov vo vyše 120 štátoch, viac ako 17 výrobných závodov a 10 veľkých výskumno-vývojových stredísk. V júni roku 1923 bola z areálu v Düsseldorfe expedovaná prvá dodávka s lepidlami. Tento historický míľnik predstavoval zrod oddelenia Adhesive Technolgies, oblasť v ktorej je spoločnosť Henkel v súčasnosti svetovým lídrom. Neoddeliteľnou súčasťou oddelenia Adhesive Technolgies je divízia stavebnej chémie. V rámci našich hlavných kategórií - lepidlá na keramické obklady a dlažby, hydroizolácie, zatepľovacie systémy - poskytujeme širokú škálu špeciálnych produktov a systémových riešení, ktoré vyhovujú potrebám profesionálov v oblasti priemyslu a stavebníctva.

 

www.ceresit.sk

 

Mamut Glue

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac
 

Vážení zákazníci, ohľadom doručenia odmeny na prevádzku člena aliancie ASAS obdržíte notifikáciu. Zároveň Vás budeme kontaktovať telefonicky.

Ďakujeme za pochopenie.