Dörken


Dorken

Za našou rodinnou spoločnosťou so sídlom vo vestfálskom Herdecke stojí cez 120 rokov skúseností s inovatívnymi výrobkami. Toto dlhodobé know-how a kontinuálny rast doviedli spoločnosť Dörken GmbH & Co. KG tam, kde dnes je. Ako samostatná dcérska spoločnosť patriaca do skupiny EWALD DÖRKEN AG vedená štvrtou generáciou rodiny Dörken myslíme v desiatkach rokov, nie len rok. To nám umožňuje na dynamicky sa rozvíjajúcich trhoch plánovať dlhodobo a udržateľne..

 

www.doerken.com

 

 

Akcia na energeticky a materiálovo úspornú podstrešnú fóliu DELTA®-MAXX PLUS

Nemecká firma Dörken vyrába poistné hydroizolácie do šikmých striech pod označením DELTA® už od roku 1961. Naše fólie sú dlhodobo meradlom kvality a inovácie na európskom trhu a tiež overené praxou. Použité prvotriedne materiály pri výrobe a kontrola prebiehajúca v každom stupni výroby zaručujú dlhodobú funkciu a životnosť. Naši zákazníci sa na túto kvalitu môžu spoľahnúť už dlhé roky, preto poskytujeme na výrobky radu DELTA®-MAXX, DELTA®-FOXX, DELTA®-ALPINA a nadkrokvové zateplenie DELTA®-MAXX POLAR nadštandardnú 25 - ročnú záruku na funkčnosť fólie v zabudovanom stave. Ako jediný na trhu poskytujeme takúto špeciálnu záruku na vodotesnosť.

V roku 1987 sme začali s výrobou prvej difúzne otvorenej fólie DELTA®-PURAFOL ktorá bola predchodcom fólie DELTA®-MAXX. Taktiež fóliu DELTA®-FOXX vyrábame od roku 1997. Tieto skúsenosti preverené v reálnych podmienkach v praxi (fólia radu DELTA®-MAXX - 33 rokov a fólia radu DELTA®-FOXX - 23 rokov) nás ako jediných na trhu predurčujú na poskytnutie takejto nadštandardnej záruky v oblasti poistných hydroizolácii.

 

Úspora materiálu až 30%

S novou DELTA®-MAXX PLUS spotrebujete pri pokládke oveľa menej materiálu v nárožiach a úžľabiach. Keďže pri pokládke vďaka dvom lepiacim okrajom na rubovej strane rolky ju môžete jednoducho otočiť a pokračovať v pokládke opačným smerom.

 

Energeticky úsporna membrána

Paropriepustná fólia DELTA®-MAXX PLUS vďaka jedinečnému, difúzne otvorenému polyuretánovému povrstveniu, špeciálne hladenému flísu a intregovanému samolepiacému okraju zabezpečí vetrotesnosť a dažďutesnosť Vašej strechy. Takto DELTA®-MAXX PLUS zabráni infiltrácii studeného vzduchu do tepelnej izolácie až o 30% a tým zabezpezpečí o 9% nižšie náklady na vykurovanie v podkroví. (Zdroj: Fraunhofer Institute, Nemecko)

 

Odskúšaná odolnosť voči prepadnutiu cez fóliu

Nesprávny krok na streche sa môže prihodiť každému. Vďaka výnimočnej kombinácii vysokej pevnosti a veľkej pružnosti spĺňa fólia DELTA®-MAXX PLUS ukážkovo aj sprísnenú skúšku (BG-Prüfung) odolnosti voči prepadnutiu cez fóliu.

 

Trvalá spoľahlivosť – s 25 ročnou zárukou.

Exkluzívna kvalita Dörken a dlhoročné skúsenosti dostávate od nás písomne: s našou 25 ročnou zárukou funkčnosti. Pretože nová DELTA®-MAXX PLUS je aj po rokoch používania neprekonateľne výkonná. Takto sa chránite pred neželanými reklamáciami.

Viac info na www.doerken.com/delta alebo vo videu www.youtube.com/delta

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac