Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 07.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Dörken


Baumit

Za našou rodinnou spoločnosťou so sídlom vo vestfálskom Herdecke stojí cez 120 rokov skúseností s inovatívnymi výrobkami. Toto dlhodobé know-how a kontinuálny rast doviedli spoločnosť Dörken GmbH & Co. KG tam, kde dnes je. Ako samostatná dcérska spoločnosť patriaca do skupiny EWALD DÖRKEN AG vedená štvrtou generáciou rodiny Dörken myslíme v desiatkach rokov, nie len rok. To nám umožňuje na dynamicky sa rozvíjajúcich trhoch plánovať dlhodobo a udržateľne..

www.doerken.com

 

 

 

Systém DELTA®-MAXX POLAR

Žiadna časť domu nie je tak vystavená vetru a počasiu ako strecha. Napriek tomu, majitelia často podceňujú potrebu komplexnej rekonštrukcie. Dobre premyslená modernizácia ponúka množstvo výhod a výsledné náklady na renováciu je možné amortizovať už po niekoľkých rokoch, a keďže zateplenie strechy je momentálne dotované z programu Obnov dom návratnosť sa ešte skráti. Okrem našich štandardných sanačných riešení, vám ponúkame personalizované poradenstvo pre individuálny návrh vašej strešnej konštrukcie.

 

Prečo má zmysel rekonštrukcia strechy?

Ak budete strechu rekonštruovať efektívne a budete dbať na optimálnu tepelnú izoláciu a kvalitnú realizáciu, môžete znížiť náklady na vykurovanie a energie a tiež získať dotácie na energetickú obnovu z programu OBNOV DOM. Ak je strecha opäť v perfektnom stave, zvyšuje sa zároveň aj hodnota domu, keďže strecha je dnes dôležitým ukazovateľom stavu nehnuteľnosti. Existuje teda veľa dôvodov, prečo udržiavať strechu domu v dobrom stave a prípadne vykonať kompletnú rekonštrukciu!