Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 07.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Gunnex


Gunnex

V našej širokej ponuke stavebných riešení nájdete izolácie, doplnky pre zateplenie, vnútornú stavbu, odvodnenie, šikmé a ploché strechy, kotviacu techniku a mnohé ďalšie. Každým rokom aktualizujeme našu ponuku stavebných komponentov do najrôznejších stavebných systémov podľa požiadaviek trhu.

Spoločnosť Gunnex na Slovensku vyrába sortiment PVC a AL profilov s tkaninou, používaných pri kontaktnom zatepľovaní. Taktiež vyrábame PVC a AL profily bez tkaniny, používané pri vnútorných stavbách. Ako výrobca sme sa spojili so serióznymi dodávateľmi materiálov pre výrobu, aby bola docielená požadovaná kvalita finálneho výrobku, určená jeho odolnosťou, flexibilitou a elastickými vlastnosťami.

V rámci výroby a dovozu sa sústreďujeme výhradne na redistribúciu výrobkov do stavebnín. Túto obchodnú filozofiu striktne dodržiavame. Tým plníme našu misiu, pomáhať v obchodných aktivitách našim partnerom, pričom si veľmi vážime dlhodobej spolupráce.

Našou prioritou je nielen vyrábať a predávať stavebné príslušenstvo vysokej kvality za priaznivé ceny, ale aj poskytnúť zákazníkom pridanú hodnotu v podobe technického poradenstva od obchodných zástupcov a zákazníckeho servisu v súvislosti s objednávkami, skladovými zásobami a dodaním tovaru.

 

www.gunnex.sk

 

Gunnex