Isover


Spoločnosť ISOVER s celosvetovou pôsobnosťou, vyvíja a predáva izolačné materiály v tej najvyššej kvalite už od roku 1936. ISOVER je divízia izolačných materiálov francúzskeho koncernu Saint-Gobain. Bol založený v roku 1665 vo Francúzsku. Je najväčší výrobca tepelných, akustických a protipožiarnych izolácií s pôsobnosťou a výrobnými závodmi po celom svete.

Na Slovensku je ISOVER zastúpený Divíziou ISOVER, spoločnosti Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., so sídlom v Bratislave. ISOVER prevádzkuje fabriku na výrobu stavebných izolácií z expandovaného polystyrénu v Trnave, a distribučné sklady v Trnave, Ružomberku a Prešove. Od roku 2009, kedy ISOVER prebral výrobu expandovaného polystyrénu od sesterskej divízie Rigips, stal sa výrobcom s najširším sortimentom tepelných, akustických a protipožiarnych izolácií na slovenskom trhu.

 

www.isover.sk

 

Mamut Glue

 

Zatepľujete podkrovie? Máme riešenie.

Riešenie Rigips a ISOVER, vďaka ktorému môžete v podkroví aplikovať tepelnú izoláciu v hrúbkach až do 400 mm!

Spoločnosti ISOVER a Rigips, lídri v oblasti izolačných riešení a suchej výstavby, vyvinuli spoločné systémové technické riešenia zateplenia šikmých striech a podkroví. VIAC...

 

Zateplenie pochôdznej povaly ISOVER STEPCROSS.

Systémové riešenie ISOVER STEPCROSS vytvára účinnú tepelnú izoláciu pochôdznych podláh nevykurovaných podkroví. Systém pozostáva z nosných trámikov a krížov z vysokopevnostného EPS a výplňovej izolácie z minerálnej vlny ISOVER. Podkladovú vrstvu tvorí parobrzda ISOVER VARIO® KM DUPLEX, resp. ISOVER VARIO® Xtra. VIAC...

 

ISOVER prináša na trh nový polystyrén s náterom.

Izolačné dosky zo sivého polystyrénu ISOVER EPS GREYWALL PLUS rozšírili produktové portfólio tepelnoizolačných materiálov na báze EPS.

Sú opatrené bielym reflexným náterom na vonkajšej strane izolačnej dosky. Majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a sú určené na použitie v rámci kontaktných zatepľovacích systémov - na fasády. VIAC...

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac
 

Vážení zákazníci, ohľadom doručenia odmeny na prevádzku člena aliancie ASAS obdržíte notifikáciu. Zároveň Vás budeme kontaktovať telefonicky.

Ďakujeme za pochopenie.