Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 07.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Knauf


81939_knauf-360x360.png
 
Spoločnosť Knauf Bratislava pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993. Spoločnosť Knauf sa stala priekopníkom a inovátorom na slovenskom trhu, lebo ako prvá priniesla sadrokartónovú dosku ako súčasť dômyselného stavebného systému. Ponúkame riešenia pre: suchú stavbu, omietky, potery, stavebnú chémiu, sanáciu betónov. A ďalšie špeciálne produkty.
 

 

Perfektné povrchy ako umenie

Skutočne majstrovské diela sa dajú vytvoriť len so správnymi materiálmi. Vyberte si výrobky od spoločnosti Knauf, popredného európskeho výrobcu stavebných materiálov a dosiahnete presne to, čo ste chceli dosiahnuť: Hospodárnosť. Majstrovstvo. Dokonalosť.

 

Bezpečná voľba

Produkty KLASSIK ponúkajú osvedčenú kvalitu spoločnosti Knauf, kvôli ktorej si profesionáli obľúbili jej produkty a dôverujú im. Spoľahlivé prevedenie akejkoľvek práce v stabilnej kvalite a na každom povrchu.

 

 

Všetko čo poznáte. Avšak lepšie. 

Produkty PLUS spájajú kvalitu, trvalé vlastnosti a spoľahlivosť produktov KLASSIK s efektívnejšou aplikáciou a lepšou kontrolou výslednej kvality povrchu. Stihnete toho teda viac, avšak s menšou námahou a za kratší čas.

 

 

Kvalita bez kompromisov: Tým, ktorí chcú iba to najlepšie, ponúka Knauf: Perfect Surfaces TOP, štandard, podľa ktorého sa porovnáva všetko ostatné. Produkty TOP spájajú najlepšiu spracovateľnosť a najvyššiu efektivitu s bezkonkurenčnou kvalitou povrchu.

 

Viac info na  www.knaufperfectsurfaces.com/sk