Odmeny sú doručené na prevádzky členov Aliancie stavebnín ASAS. Ďakujeme za prejavenú dôveru :)

KVK Slovakia


KVK

Spoločnosť Krkonošské vápenky Kunčice, a.s. je známym výrobcom stavebných hmôt a materiálov, ktorý nadväzuje na dlhoročnú podkrkonošskú tradíciu ťažby vápencov a výrobkov z nich. Z pôvodnej vápenky a mlynice vápencov umiestnených v prevádzke Kunčice nad Labem sa zmenili na moderný závod s výrobou suchých omietkových a maltových zmesí, stavebnej chémie, mletých vápencov, mletých dolomitov a drveného a triedeného kameniva s výrobnými prevádzkami v severných a východných Čechách a na severnej Morave .


Prvotným cieľom našej spoločnosti je poskytovať našim zákazníkom kvalitné výrobky na vysokej technickej úrovni, preto sú všetky naše výrobky testované a certifikované Technickým a skúšobným ústavom stavebným Praha. Na základe zavedeného a uplatňovaného integrovaného systému riadenia sme držiteľmi certifikátu vydaného na základe ČSN ISO 9001: 2008 a certifikátu výrobcu bezpečných krmív podľa štandardu GMP + B2.

 

www.kvkslovakia.sk

 

Tmely a lepidlá

Tmely a lepidlá obsahujú produkty pre lepenie keramických obkladov a dlažieb, mramoru, lícoviek, bridlice, keramické dlažby, na lepenie a stierkovanie thermoizolačných systémov KVK minerálnej vlny a polystyrénu. Používajú sa na betón, omietku, pórobetón aj neomietnuté murivo. Vhodné sú pre interiér aj exteriér. Niektoré lepiacej malty sú pochôdzne už po 3 hodinách.

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac