Výber odmien pre zákazníkov je ukončený. Vašu odmenu si môžete vyzdvihnúť na prevádzke Vašich obľúbených stavebnín. Viac na www.nakupujauzivaj.sk/clenovia-aliancie

Nákup u člena 50€

Nákup u člena 50€

Výrobca: neuvedené
56 bodov
Popis:

Predstavuje zľavu na nákup pre zákazníka vo výške 50€ od 1.1.2022 do 31.12.2022 u člena aliancie stavebnín ASAS, pod ktorého je zákazník zaradený. Výška zľavy na nákup 50€ je uplatnená výlučne na produkty partnerov zapojených do vernostného programu "Nakupuj a užívaj 2020". Zoznam partnerov www.nakupujauzivaj.sk/partneri

Zákazník po objednaní odmeny obdrží v závere vernostného programu od člena aliancie stavebnín ASAS kartu s názvom "Nákup u člena 50€", ktorá slúži ako identifikátor odmeny. Karta je len informatívneho charakteru.

 

*Karta "Nákup u člena" nieje platná ako cenina. 

*Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu zaradeného sortimentu odmien. Odmeny môžu byť nahradené podobnými, alebo úplne z programu vyradené.

Výber odmeny je možný pre registrovaného zákazníka. Zbieraj body a získaj super odmeny!
Viac o tom, ako to funguje nájdeš www.nakupujauzivaj.sk/ako-funguje-vernostny-program
Prihlásiť sa môžeš www.nakupujauzivaj.sk/prihlasenie

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac