Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 07.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Porfix


V závode v Zemianskych Kostoľanoch bol pred viac ako 60-timi rokmi v Československu prvýkrát vyrobený pórobetón. Od tých čias popularita tohto stavebného materiálu u odbornej i laickej verejnosti stúpa. Obľúbeným sa stal vďaka svojim mimoriadnym vlastnostiam, ktoré umožňujú stavať rýchlo a jednoducho a bývať moderne, zdravo a pohodlne.

www.porfix.sk

 

 

Čaká vás stavba domu? Murujte s materiálom cenovo dostupným a kvalitným zároveň.

 

Rozhodovanie, z čoho stavať, býva jedným z najzložitejších. Jeden poslúchne radu suseda, ďalší sa nechá presvedčiť obchodníkom. Pritom materiál, ktorý na hrubú stavbu použijete, má na kvalitu a vlastnosti vášho domu zásadný vplyv. PORFIX patrí k tým, ktorí vás podržia pred stavbou, počas nej aj dlho po nej.

 

Zvoľte partnera, ktorý je spoľahlivý

„Tehla je krehkejšia, drevostavba sa zdá fajn, ale dlho zreje… Podľa recenzií, ktoré sme si overili, sme nakoniec dospeli k záveru, že ideálnym materiálom na našu stavbu bude PORFIX,“ konštatoval Jiří Pícha, ktorý staval dom v podhorí Krkonôš. Rovnako ako jemu, sme partnermi stovkám stavebníkov ročne.

Viac ako 60 rokov vyrábame pórobetónové tvárnice v niekoľkých pevnostno-objemových triedach. Postavíte z nich kompletne celú hrubú stavbu, pretože vynikajú nielen špičkovými vlastnosťami, ale aj obrovskou variabilitou a jednoduchou opracovateľnosťou.

To potvrdzujú napríklad skúsenosti Dalibora Babáčka, konateľa vinárstva v Zaječí: „Bol to pre nás najschodnejší variant, pokiaľ ide o rýchlosť stavania, s PORFIXom totiž odpadáva hrubé zaomietanie.“

 

Nepočítajte

Náklady na hrubú stavbu predstavujú obvykle okolo 15-20 percent z celého rozpočtu. Takže počítanie čaká každého stavebníka. Málokto chce v dnešnej dobe „strieľať od oka“ a nakúpiť tvárnic zbytočne veľa alebo nezmyselne málo. Stavebníci, ktorí si vybrali PORFIX, ťažia rovno z dvoch výhod: komplexný stavebný systém PORFIX patrí k cenovo najvýhodnejším, môžu si nechať spotrebu materiálu vopred zadarmo vypočítať.

Na našej stránke nájdete formulár, pomocou ktorého môžete kontaktovať nášho technického poradcu. Ten vám navyše odporučí vhodný stavebný postup.

 

Nemusíte drieť

„Napríklad dvojdom s rozlohou asi 200 m2 bol hotový za 5 mesiacov a samotná výstavba z PORFIX tvárnic trvala len 7 dní,“ uvádza Adrián Varga, stavbyvedúci, ktorý mal na starosť tri dvojdomy v slovenskej Topoľnici.

PORFIX je partner, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť. Všetky potrebné informácie vrátane kontaktov nájdete na stránke www.porfix.sk/murujtesrozumom