Porfix


V závode v Zemianskych Kostoľanoch bol pred viac ako 60-timi rokmi v Československu prvýkrát vyrobený pórobetón. Od tých čias popularita tohto stavebného materiálu u odbornej i laickej verejnosti stúpa. Obľúbeným sa stal vďaka svojim mimoriadnym vlastnostiam, ktoré umožňujú stavať rýchlo a jednoducho a bývať moderne, zdravo a pohodlne.

www.porfix.sk

 

Postavme Slovensko

Viac ako kedykoľvek predtým si uvedomujeme, aká dôležitá je schopnosť vzájomne si pomôcť, vyjsť si v ústrety a držať spolu. Akí dôležití sú ľudia, ktorí v kríze nájdu príležitosť. Ako dôležité je byť nablízku tým, ktorí sa neboja práce.

Preto podporujeme všetkých stavebníkov bez ohľadu na to, aké veľké sú ich sny. Niekto túži po prístavbe na záhradné náradie, ďalší plánuje postaviť garáž alebo zrekonštruovať byt. Neexistujú malé projekty.

Začiatok roka sprevádzal stavebný boom, prichádzajú ale zložitejšie časy. Napriek tomu sme presvedčení, že postaviť sa znovu na vlastné nohy je stále v moci nás všetkých. Chceme byť ľuďom, ktorí sa rozhodnú stavať svojpomocne a šetriť tak náklady, neustále nablízku. A spoločne postaviť Slovensko.

Komplexný stavebný systém PORFIX umožňuje stavať naozaj každému. Ponúka tvárnice, priečkovky, stropné nosníky aj lepidlo, má vynikajúce technické parametre a skvelo obstojí aj v prípade, že plánujete bývať v nízkoenergetickom alebo pasívnom dome bez dodatočného zateplenia. Poradí si s veľkými celkami, zvládnete s ním zložité detaily. Rezanie, murovanie, drážkovanie, to všetko ide s PORFIXom ako po masle.

A tým, ktorí si netrúfnu stavať úplne na vlastnú päsť, sú odborníci z PORFIXu vždy k dispozícii. Pre výpočet spotreby tvárnic je možné použiť jednoduchú aplikáciu, presnejšie čísla získajú stavebníci od našich technikov. Stačí poslať projekt a my pripravíme súpis potrebného materiálu a poradíme vhodný stavebný postup, služba je pre zákazníkov PORFIXu zdarma. Rovnako aj založenie stavby, zapožičanie pásovej píly a sada ručného náradia, ktoré im je doručené s materiálom priamo na stavbu.

PORFIX je pripravený stáť po vašom boku. Svet sa mení – budúcnosť začína práve teraz. Postavme spolu Slovensko, váš dom, váš hrad!

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac