Porotherm


Baumit

Pálená tehla ideálna takmer pre všetky typy stien a stavieb. Jednoduchá a rýchla výstavba, trvanlivosť a vynikajúce vlastnosti pálených keramických tehál sú presvedčivými argumentami pre voľbu našich materiálov.

www.wienerberger.sk

 

 

 

Pálené keramické tehly Porotherm

Ponúkame široký výber rozmerov pálených tehál s výbornými akustickými aj tepelnoizolačnými vlastnosťami. 

 

Prečo pálená tehla Porotherm? 

Tehly pre všetky aplikácie

Pálené tehly Porotherm sú k dispozícii v profiloch a rozmeroch pre rôzne účely použitia (obvodové steny, nosné aj nenosné priečky a pod.) ako dierované tehly aj plnené tehly, či pre rôzne spôsoby murovania - na klasickú maltu alebo s tenkovrstvovou maltou Profi Dryfix.

 

5 dôvodov pre výber pálenej tehly

Pálená tehla Porotherm je časom overeným a spoľahlivým riešením pre komfortné a zdravé bývanie. Steny z pálenej tehly poskytujú ochranu, komfort a stálosť. Tehla je úsporným (energeticky aj k vašej peňaženke) a naturálnym riešením pre výstavbu.

 

Tehla plnená minerálnou vlnou

Produktový rad plnených pálených tehál Porotherm T Profi ponúka skvelé tepelnoizolačné vlastnosti. Oba materiály (keramická tehla aj minerálna vlna) sa skvele dopĺňajú a umožňujú stavať domy s takmer nulovou spotrebou energie bez dodatočného zateplenia.

 

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac