Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 04.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Primalex


Primalex bol veľmi dlho synonymom pre krásnu bielu stenu. Ale trendy a inovácie skoro zmenila farebnú náladu v spoločnosti a Primalex začal produkovať farby v rôznych odtieňoch. Tomu bolo potrebné prispôsobiť aj to ako je značka Primalex vnímaná.

www.primalex.sk

 

 

 

PRIMALEX Primer

 

Primalex Primer je biela maliarska základná farba vhodná na prípravu podkladov v interiéri. Primer zjednotí nasiakavosť povrchu a spevní natieraný podklad. Uľahčuje tak aplikáciu, zvyšuje komfort maľovania a zároveň znižuje spotrebu farby pre finálny náter.

Je vhodný na povrchy menej náročné na prípravu podkladu, ktoré si nevyžadujú penetráciu, ako sú napr. Nové minerálne a sadrové omietky, sadrokartóny, reliéfne tapety alebo materiály na báze sklených vlákien, murivo, betón, alebo staršie maľovky natreté tzv. umývateľnými farbami. Na zníženie spotreby farebného finálneho náteru vo vybratom odtieni je možné Primalex Primer aj natónovať. Primalex Primer nie je finálny náter, preto pre dokonalý výsledok je potrebné použiť odporúčaný finálny maliarsky náter.

 

Viac info na www.primalex.sk