Rigips


Rigips

Rigips je členom nadnárodného koncernu Saint-Gobain, ktorý je svetovým lídrom vo výrobe stavebných hmôt na báze sadry, skla a tepelných izolantov. Pôsobíme na slovenskom stavebnom trhu od roku 1995 a za ten čas sa značka Rigips vyprofilovala ako synonymum kvality, pokroku a inovácií v oblasti suchej výstavby. Využívame najmodernejšie know-how z celého sveta a naše produkty tvoria ucelený, certifikovaný stavebný systém. Okrem sadrokartónových systémov s rôznorodým použitím, vrátane vhodnosti pre montované drevodomy, sme známi aj vďaka našim akustickým podhľadom a vysoko kvalitným sadrovým stierkam a omietkam Rimano. Všetky naše produkty sú recyklovateľné, vyrobené z ekologicky nezávadných surovín a šetrné voči životnému prostrediu aj po použití.

 

www.rigips.sk

 

Chystáte sa na omietky ale chýba vám cena? 

 

Sme tu pre vás. Pomôžeme vám nie len s nacenením, koľko nové omietky budú stáť, ale nájdeme pre váš projekt aj správnych profesionálov.

Ak omietate liaty betón, starú omietku, porobetón, alebo betónové tvárnice, dajte nám vedieť a pripravíme vám cenovú ponuku na nové omietky. Nové omietky na tehly, kvalitne, z rúk profesionálov.

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára a my sa vám v krátkej dobe ozveme späť.

Viac na www.rigips.sk/dopytovy-formular-omietky

 

 

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac