Výber odmien pre zákazníkov je ukončený. Ohľadom doručenia odmeny na prevádzku člena aliancie Vás budeme informovať od 13.12.2021. Viac info na www.nakupujauzivaj.sk/ako-funguje-vernostny-program

Rockwool


Skupina ROCKWOOL sídli v Dánsku a je svetovým lídrom v oblasti výroby produktov z kamennej vlny. Pôsobí v 38 krajinách sveta. ROCKWOOL vyrába produkty s ohľadom na potreby súčasného sveta. ROCKWOOL obohacuje moderné bývanie, zlepšuje kvalitu života ľudí a udržiava ich v pohodlí, zdraví a bezpečí.

www.rockwool.sk

 

Katalóg a cenník stavebných izolácií ROCKWOOL

vedie k rôznym inštalačným procesom, aplikáciám, technickým vlastnostiam, cene a mnohým ďalším parametrom. Za týmto účelom sme pripravili brožúry a katalógy, ktoré vám poskytnú ďalšie informácie, ktoré inde nenájdete.

Pomocou našich publikácií sa dozviete o produkcii minerálnej vlny v oveľa širšom kontexte. Zistite si všetky produkty špecifiká, ako s nimi pracovať, aby bol zaistený úspech ich prevádzkovej životnosti budovy, ako zabezpečiť optimálnu prevádzku vlna vlastnosti a ďalšie užitočné informácie.

Viac na www.rockwool.sk

 

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac