Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 04.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Schiedel


Schiedel
Sme neodškriepiteľne číslo 1 v komínových systémoch pre odvod spalín.

Mimo to ponúkame efektívne, inovatívne a energeticky efektívne riešenia pre vykurovanie a integrované vetracie systémy.

So 75 rokmi skúseností ponúkame kompletné komínové systémy, inteligentné montážne riešenia a servis orientovaný na spokojnosť zákazníkov.

S produkčnými závodmi a zastúpeniami v 19 krajinách Európy ponúka Schiedel svojim zákazníkom bezpečnosť, nezávislosť a istotu tepelnej pohody s komínovými systémami.

 

www.schiedel.sk

 

Schiedel

 

Schiedel - komínové, vykurovacie a vetracie systémy

Keramické komínové systémy z bezkonkurenčného šamotu.

Komínový systém Schiedel ABSOLUT – pre pasívne a nízkoenergetické domy – pre kondenzačnú techniku – aj tzv. turbo kotle, bez zadného odvetrania – všade tam, kde bude rekuperácia alebo požiadavka na tesný dom.
Komínový systém Schiedel KOMBIGAS – všetko v jednom telese – komínový prieduch na tuhé palivá, šachta s vložkou pre kondenzačný kotol aj s nasávaním vzduchu, druhá šachta pre vedenie inštalácii (solár, elektro…).
Komínový systém Schiedel UNI ADVANCED – pre nízkoenergetickú výstavbu, izostatická rúra s vysokou odolnosťou proti vysokým teplotám.
Komínový systém Schiedel STABIL – cenová alternatíva s bezkonkurenčnou kvalitou šamotovej rúry.

 

Kovové komínové systémy z nehrdzavejúcej ocele
ICS – trojvrstvový komínový systém
PRIMA PLUS – jednovrstvový komínový systém pre opravu a úpravu nevyhovujúcich komínových telies
PERMETER – trojvrstvový komínový systém čiernej, bielej alebo šedej farby
CFS – pre odvod spalín od plynovej krbovej vložky alebo kondenzačného kotla a zároveň s prívodom vzduchu na horenie.

 

Krb pod komínom – Schiedel KINGFIRE - S MINIMÁLNYMI NÁROKMI, S MAXIMÁLNYM ÚŽITKOM

 

Priamo pod komínom Schiedel ABSOLUT so šachtou sú krbové kachle s uzatvorenou spaľovacou komorou. Svojim výkonom (7 kW) KINGFIRE Parat plne postačuje na pokrytie tepelných strát štandardného rodinného domu a dokonale spolupracuje s rekuperáciou. 

 

Krbové kachle pod komínom – Schiedel SIRIUS – pod komínom, ktorý k nim privádza vzduch, je oceľový, čierny.
Jednoduchá inštalácia dokonale zladených prvkov ponúka zákazníkovi istotu prevádzkovej bezpečnosti a tepelnú pohodu za každých okolností. Vďaka technickému riešeniu je zabezpečená dokonalá spolupráca s rekuperáciou. Kachle Sirius sú dokonale tesné a nasávajú vzduch na horenie cez komín Schiedel Permeter Smooth Air. V interiérovej časti nie sú žiadne spony, teda spoj musíte hľadať ;-)

 

Pre keramické systémy je štandardom 30 ročná garancia na základe viac ako 75 rokov skúseností s komínmi. Ako jediný na trhu!

 

a samozrejme ďaľšie systémy , presne podľa požiadaviek stavby a pochopiteľne tiež podľa vašich požiadaviek.

 

https://www.schiedel.com/sk/produkty_vyber/

 

Schiedel má v ponuke riadené vetranie s rekuperáciou - KombiAir.

Staviame stále tesnejšie stavby a zabúdame zabezpečiť vetranie.

SCHIEDEL KOMBIAIR Privádza čerstvý vzduch, ktorý predohrieva v tepelnom výmenníku odvádzaným vzduchom z obytných miestností.

Modul s malými rozmermi (360×620 mm) pre umiestnenie rekuperačnej jednotky sa zmestí napríklad do šatníkovej skrine a preto nepotrebujete technickú miestnosť, nebudete vidieť žiadne potrubia a vedenia.

Stavbu základného vybavenia systému KombiAir vyriešite vo fáze hrubej stavby a dokončenie si môžete nechať na neskôr, aj keď sa už zabývate.

 

Pre viac info k produktom Schiedel kliknite tu: www.schiedel.com/sk/produkty