Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 07.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Semmelrock


Semmelrock

Už viac ako 60 rokov spoločnosť Semmelrock Stein+Design presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami nové trendy a štandardy v oblasti výroby betónových výrobkov. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch.

Semmelrock je 100% dcérskou spoločnosťou skupiny Wienerberger AG a disponuje modernou priemyselnou základňou a efektívnou výrobnou a predajnou sieťou v celej strednej a východnej Európe. So 14 výrobnými prevádzkami v 7 krajinách – na Slovensku, v Čechách, Maďarsku, Poľsku, Chorvátsku, Rumunsku a Bulharsku – ako aj v distribučných závodoch v Slovinsku, Srbsku, v Bosne a Hercegovine, v Čiernej Hore a Macedónsku – zamestnáva firma okolo 900 spolupracovníkov. Semmelrock International GmbH so sídlom vo Viedni je ako správcovská spoločnosť zodpovedná za dcérske spoločnosti v krajinách strednej a východnej Európy.

www.semmelrock.sk

 

Nová záhrada od Semmelrock

Ako na to? Stačí, ak nám na stránku www.zahradasemmelrock.sk nahráte fotografie vašej terasy, nového chodníka, príjazdu, či plota, na ktoré boli použité produkty Semmelrock a ste v hre!  Súťažte s nami a pochváľte sa nám svojím projektom. Tešíme sa na vaše inšpirácie.

Viac info na www.zahradasemmelrock.sk

 

 

Široká ponuka pre spevnené plochy aj záhradné riešenia

Vďaka širokému sortimentu výrobkov poskytuje spoločnosť Semmelrock riešenia pre všetky spevnené povrchy bez rozdielu ich účelu. Či už ide o záhradu a okolie rodinného domu, príjazdovú cestu, námestie, cestnú komunikáciu, parkovisko alebo chodník, dlažby a doplnky Semmelrock oživia každý priestor pri dodržaní požadovanej funkčnosti a kvality. Dlažby, platne a doplnky Semmelrock, ako sú ploty a murovacie systémy, schody, palisády a obrubníky, si môžete vybrať v rôznych rozmeroch, textúrach a farbách, aby zodpovedali vašim kreatívnym nápadom a atmosfére okolia.

Viac info o dlažbe na www.semmelrock.sk

Inšpirácie nájdete v aktuálnom katalogu na www.ebook.semmelrock.com

 

 

 

Letná ponuka

Objavte našu ponuku plnú zliav! Akcia  platí do 21.7.2023.

 

 

Dlažba Toscana kombi

Dlažba Toscana v troch farebných prevedeniach s prírodným vzhľadom nájde svoje uplatnenie pri moderných, ako aj tradičných stavbách. Vďaka melírovanému prevedeniu v tónoch hnedej, sivej či čiernej veľmi jednoducho a nenápadne zapadne do okolitého prostredia.

 

 

Rivago plotový systém

Neutrálny vzhľad sa hodí ku každej architektúre a nenechá žiadne prianie nesplnené. Plotový systém s hladkou pohľadovou stranou presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Rivago plotový systém ponúka riešenie ako prvky jednoduchosti spojiť do celku a dotvoriť ucelený dizajn vášho exteriéru.

Viac info o plotovom systéme na www.semmelrock.sk/rivago

 

 

Rettango® kombi

Ak si myslíte, že klasická betónová dlažba je nuda, tak Rettango kombi vás vyvedie z omylu. Jej melírovaný vzor a netradičná farebná škála umožňuje vytvoriť skutočne nevšedný celkový dojem, najmä na väčších plochách. Jej najdôležitejšou vlastnosťou je vysoká pevnosť, ktorá z nej robí veľmi populárnu dlažbu aj pre parkoviská a chodníky.

Viac info o Rettango na www.semmelrock.sk/rettango