Semmelrock


Semmelrock

Už viac ako 60 rokov spoločnosť Semmelrock Stein+Design presadzuje náročným dizajnom, technickým know-how a najmodernejšími výrobnými technikami nové trendy a štandardy v oblasti výroby betónových výrobkov. Tým sa v regióne strednej a východnej Európy (CEE) etablovala na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch.

Semmelrock je 100% dcérskou spoločnosťou skupiny Wienerberger AG a disponuje modernou priemyselnou základňou a efektívnou výrobnou a predajnou sieťou v celej strednej a východnej Európe. So 14 výrobnými prevádzkami v 7 krajinách – na Slovensku, v Čechách, Maďarsku, Poľsku, Chorvátsku, Rumunsku a Bulharsku – ako aj v distribučných závodoch v Slovinsku, Srbsku, v Bosne a Hercegovine, v Čiernej Hore a Macedónsku – zamestnáva firma okolo 900 spolupracovníkov. Semmelrock International GmbH so sídlom vo Viedni je ako správcovská spoločnosť zodpovedná za dcérske spoločnosti v krajinách strednej a východnej Európy.

www.semmelrock.sk

 

Nová záhrada od Semmelrocku

Túžite po novej terase? Vyberáte dlažbu, ktorá skrášli vaše okolie? Zapojte sa do 5. ročníka súťaže „Nová záhrada od Semmelrocku a získajte jednorazovú odmenu vo výške 500 € s DPH. Kúpte si dlažbu, zrealizujte pokládku, pošlite foto do 31. 10. 2022 a vyhrajte. Oživte si vašu záhradu s dlažbami Semmelrock.

Viac info na www.zahradasemmelrock.sk

 

 

Široká ponuka pre spevnené plochy aj záhradné riešenia

Vďaka širokému sortimentu výrobkov poskytuje spoločnosť Semmelrock riešenia pre všetky spevnené povrchy bez rozdielu ich účelu. Či už ide o záhradu a okolie rodinného domu, príjazdovú cestu, námestie, cestnú komunikáciu, parkovisko alebo chodník, dlažby a doplnky Semmelrock oživia každý priestor pri dodržaní požadovanej funkčnosti a kvality. Dlažby, platne a doplnky Semmelrock, ako sú ploty a murovacie systémy, schody, palisády a obrubníky, si môžete vybrať v rôznych rozmeroch, textúrach a farbách, aby zodpovedali vašim kreatívnym nápadom a atmosfére okolia.

Viac info o dlažbe na www.semmelrock.sk

Inšpirácie nájdete v aktuálnom katalogu na www.ebook.semmelrock.com

 

 

Letná ponuka

Vyberte si zo širokej ponuky produktov s moderným dizajnom a v harmonickej škále farieb. Viac na aktuálnej letnej ponuke: 

 

 

Umbriano® dlažba

Jemne zelené pohoria, trblietavé chladné bystriny, trstinou ohraničené jazerá: V Umbrii v Taliansku sa nachádza mnoho prírodných krás, ktoré nás inšpirovali vytvoriť dlažbu Umbriano. Moderný dizajn a štýlové farebné kombinácie v prítomnosti modernej architektúry. Jasné a jednoduché formy. Ostré hrany. Ako rezaný prírodný kameň. Hodnotný a vzácny, prirodzený vo výzore. Zvláštnosťou dlažby Umbriano je neobyčajná optika a individuálna textúra.

Viac info o dlažbe na www.semmelrock.sk/umbriano

 

 

Rivago plotový systém

Neutrálny vzhľad sa hodí ku každej architektúre a nenechá žiadne prianie nesplnené. Plotový systém s hladkou pohľadovou stranou presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Rivago plotový systém ponúka riešenie ako prvky jednoduchosti spojiť do celku a dotvoriť ucelený dizajn vášho exteriéru.

Viac info o plotovom systéme na www.semmelrock.sk/rivago

 

 

Rettango® kombi

Ak si myslíte, že klasická betónová dlažba je nuda, tak Rettango kombi vás vyvedie z omylu. Jej melírovaný vzor a netradičná farebná škála umožňuje vytvoriť skutočne nevšedný celkový dojem, najmä na väčších plochách. Jej najdôležitejšou vlastnosťou je vysoká pevnosť, ktorá z nej robí veľmi populárnu dlažbu aj pre parkoviská a chodníky.

Viac info o Rettango na www.semmelrock.sk/rettango