Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 07.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Sika


Sika je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na oblasť stavebnej chémie s vedúcou pozíciou vo vývoji a výrobe systémov a výrobkov pre lepenie, utesňovanie, tlmenie, zosilňovanie a ochranu v stavebníctve a priemysle motorových vozidiel. Sika má dcérske spoločnosti v 101 krajinách po celom svete a vyrába vo viac ako 300 továrňach.

www.svk.sika.com

 

 

Voda je život

Chcete si užívať radosť z vody naplno každý deň? Využite profesionálne vodeodolné riešenia Sika! Naše spoľahlivé systémy zaručujú dokonalú ochranu vášho domova alebo stavby pred nepriaznivými účinkami vody kompletne od základov až po strechu. Spoľahnite sa na profesionálov pre váš lepší domov!

Viac info na www.youtube.com/sikaslovensko

 

Systemové riešenia pre pokládku obkladov a dlažby

Obklady a dlažba sú jednou z najpopulárnejších povrchových úprav podláh a stien. Sú vysoko funkčným typom krytiny a zároveň ponúkajú nekonečnú možnosť pre kreativitu. Správny spôsob inštalácie vašej vysnívanej krytiny je úplne zásadný pre kvalitný výsledok s dlhou životnosťou. Preto odporúčame zvoliť preverené riešenie zostavené z kvalitných a vzájomne kompatibilných materiálov.

 

Cementové lepidlá SikaCeram

Majú krémovú konzistenciu a sú ľahko použiteľné. Môžu byť aplikované v interiéri aj exteriéri a pre širokú škálu podkladových materiálov.

  • SikaCeram®-113 Klasik - štandardné cementové lepidlo triedy C1T
  • SikaCeram®-213 Extra - zlepšené cementové lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia, trieda C2 TE
  • SikaCeram®-253 Flex zlepšené flexibilné cementové lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia, trieda C2TE S1

Viac na www.cze.sika.com/cs/o-nas/media/aktuality/sikaceram-nova-rada-produktu.html

 

 

SikaCeram® StarGrout

SikaCeram® StarGrout je epoxidová škárovacia malta na obklady a dlažby, ktorá sa využíva hlavne v prostredí s vysokými nárokmi na kvalitu a čistotu. Je vhodná na škárovanie obkladov vystavených trvalému zaťaženiu vodou (bazény, kúpelne, sprchy, veľkokuchyne), chemickému zaťaženiu (rôzne priemyselné prevádzky), do interiérov aj exteriérov.