Sika


Sika je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na oblasť stavebnej chémie s vedúcou pozíciou vo vývoji a výrobe systémov a výrobkov pre lepenie, utesňovanie, tlmenie, zosilňovanie a ochranu v stavebníctve a priemysle motorových vozidiel. Sika má dcérske spoločnosti v 101 krajinách po celom svete a vyrába vo viac ako 300 továrňach.

www.svk.sika.com

 

 

Veľká stavebná súťaž

od 20. 4. do 30. 10. 2020

Staviate? Obnovujete? Priložíme materiál k dielu!

Výhry v celkovej výške až 26 000 €! Žrebujeme každý týždeň. Zaregistrujte svoju stavbu a vyhrajte poukážku na nákup produktov Sika podľa vlastného výberu.

Každý týždeň žrebujeme poukážku v hodnote 250 € na nákup produktov SIKA (28 × 250 €).

Záverečné žrebovanie:

  • 1. cena: Poukážka 10 000 €*
  • 2. cena: Poukážka 6 000 €*
  • 3. cena: Poukážka 3 000 €*

 

V termíne od 20. 4. do 30. 10. 2020 zaregistrujte cez prihlasovací formulár svoju stavbu (dom, byt, pivnicu, fasádu, strechu a pod.), ktorú potrebujete postaviť, opraviť, obnoviť alebo zrenovovať, a hrajte o poukážky na stavebný materiál z portfólia výrobkov firmy Sika. Do súťaže je potrebné zaslať fotku stavby, adresu stavby a vaše kontaktné údaje.

Viac info na www.sikasutaz.sk

 

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac