Tablet APPLE Ipad 128 GB MR72

Tablet APPLE Ipad 128 GB MR72

Výrobca: Apple
848 bodov
Popis:

Štýlový Apple iPad Wi-fi 32GB tablet očarí nielen svojim vizuálnym prevedením, ale predovšetkým technickými vlastnosťami. Spolu s ním zažijete strhujúci zážitok aj pri bežnom surfovaní na sociálnych sieťach či webových stránkach. O plynulý chod a rýchle reakcie sa postará 64-bitový čip, no i predinštalovaný operačný systém iOS 10. Nielenže prináša množstvo predvolených aplikácií, ale aj rad nových, ktorých počet presahuje jeden milión. Zaručene teda nebudete mať problém s výberom. Retina displej s uhlopriečkou veľkou 9,7 palcov a s rozlíšením 2048 x 1536 pri 264 pixeloch na palec prináša krásny obraz plný jasných, čistých a sýtych farieb. Práve vďaka nemu Vám neunikne ani jeden jediný detail. 

*Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu zaradeného sortimentu odmien. Odmeny môžu byť nahradené podobnými, alebo úplne z programu vyradené.

Výber odmeny je možný pre registrovaného zákazníka. Zbieraj body a získaj super odmeny!
Viac o tom, ako to funguje nájdeš www.nakupujauzivaj.sk/ako-funguje-vernostny-program
Prihlásiť sa môžeš www.nakupujauzivaj.sk/prihlasenie

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac
 

Vážení zákazníci, ohľadom doručenia odmeny na prevádzku člena aliancie ASAS obdržíte notifikáciu. Zároveň Vás budeme kontaktovať telefonicky.

Ďakujeme za pochopenie.