Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 07.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Terran


Terran

Spoločnosť Mediterran Slovakia, s.r.o., je v súčasnosti známa ako renomovaný výrobca betónových škridiel a kompletných strešných systémov. Základnými podmienkami udržiavania spokojných zákazníkov sú svedomitá vedecko-výskumná práca a precízna expedičná politika popri udržiavaní požiadaviek najvyššej kvality našich produktov.

Filozofiou našej spoločnosti je vytvorenie pocitu radosti zo života prostredníctvom kvalitných fyzikálnych vlastností našich produktov, ich farieb a tvarov. Podnikáme vážne kroky v oblasti vývoja produktov, aby ste pomocou našich škridiel mohli Vaše strechy pokrývať na základe Vašich predstáv, fantázie a štýlu.

 

www.terran.sk

 

Inovatívne a estetické

Riešenia od spoločnosti Terran pre profesionálne vetranie striech!

Terran

 

Nové odvetrávacie škridly, ktoré splynú s rovinou strechy, aby sa strecha stala korunou vášho domu v každom ohľade. V prípade, že sú škridly inštalované v dostatočnom počte zvýšia životnosť strešnej konštrukcie a komfort podkrovia, ako aj estetický vzhľad strechy, a to bez výrazných dodatočných nákladov.

 

Zoznámte sa s novými odvetrávacími škridlami Terran! 

Odvetrávacie škridle sa používajú na odvetrávanie vzduchu vo vetraných strešných konštrukciách. Umožňujú ľahký pohyb vzduchu pod strechou a neohrozujú nepohyblivosť škridiel na hraniciach strešnej konštrukcie. Musí byť zabezpečené vetranie každej medzikrokvovej časti strechy, preto môže byť potrebné umiestniť vetracie škridle aj pozdĺž nárožia.

Viac na www.terran.sk