Odmeny sú doručené na prevádzky členov Aliancie stavebnín ASAS. Ďakujeme za prejavenú dôveru :)

Terran


Terran

Spoločnosť Mediterran Slovakia, s.r.o., je v súčasnosti známa ako renomovaný výrobca betónových škridiel a kompletných strešných systémov. Základnými podmienkami udržiavania spokojných zákazníkov sú svedomitá vedecko-výskumná práca a precízna expedičná politika popri udržiavaní požiadaviek najvyššej kvality našich produktov.

Filozofiou našej spoločnosti je vytvorenie pocitu radosti zo života prostredníctvom kvalitných fyzikálnych vlastností našich produktov, ich farieb a tvarov. Podnikáme vážne kroky v oblasti vývoja produktov, aby ste pomocou našich škridiel mohli Vaše strechy pokrývať na základe Vašich predstáv, fantázie a štýlu.

 

www.terran.sk

 

Inovatívne a estetické

Riešenia od spoločnosti Terran pre profesionálne vetranie striech!

Terran

 

Nové odvetrávacie škridly, ktoré splynú s rovinou strechy, aby sa strecha stala korunou vášho domu v každom ohľade. V prípade, že sú škridly inštalované v dostatočnom počte zvýšia životnosť strešnej konštrukcie a komfort podkrovia, ako aj estetický vzhľad strechy, a to bez výrazných dodatočných nákladov.

 

Zoznámte sa s novými odvetrávacími škridlami Terran! 

Odvetrávacie škridle sa používajú na odvetrávanie vzduchu vo vetraných strešných konštrukciách. Umožňujú ľahký pohyb vzduchu pod strechou a neohrozujú nepohyblivosť škridiel na hraniciach strešnej konštrukcie. Musí byť zabezpečené vetranie každej medzikrokvovej časti strechy, preto môže byť potrebné umiestniť vetracie škridle aj pozdĺž nárožia.

Viac na www.terran.sk

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac