Terran


Terran

Spoločnosť Mediterran Slovakia, s.r.o., je v súčasnosti známa ako renomovaný výrobca betónových škridiel a kompletných strešných systémov. Základnými podmienkami udržiavania spokojných zákazníkov sú svedomitá vedecko-výskumná práca a precízna expedičná politika popri udržiavaní požiadaviek najvyššej kvality našich produktov.

Filozofiou našej spoločnosti je vytvorenie pocitu radosti zo života prostredníctvom kvalitných fyzikálnych vlastností našich produktov, ich farieb a tvarov. Podnikáme vážne kroky v oblasti vývoja produktov, aby ste pomocou našich škridiel mohli Vaše strechy pokrývať na základe Vašich predstáv, fantázie a štýlu.

 

www.terran.sk

 

Nechajte sa aj Vy uniesť svetom farebných striech.

Značka Terran Vám ponúka 6 modelov, 22 odtieňov, z ktorých si zaručene vyberú milovníci klasiky aj nadšenci moderných riešení. Podporte aj Vy domácu produkciu a súčasne sa môžete spoľahnúť na špičkovú kvalitu ponúkaných produktov! Navyše na svoje betónové výrobky poskytujú 50 ročnú záruku, ktorá je na domácom trhu jedinečná medzi výrobcami betónových strešných krytín. Terran, strešná krytina aj pre budúce generácie!

Terran

 

Inova

Vďaka nášmu najnovšiemu procesu povrchovej úpravy je povrch strešných krytín mimoriadne hladký a odolný. Jeho hodvábny lesk dáva streche jedinečný, skutočne elegantný vzhľad.

  • Prednosti povrchovej úpravy Inova
  • Vysoká odolnosť farby
  • Vynikajúca odolnosť proti oderu
  • Odolný povrch
  • Odolnejšia ochrana voči machu
  • Hladšia povrchová úprava
  • Hodvábny vzhľad

 

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac