Tondach


Tondach

Produktová skupina Tondach – to je viac ako 130 rokov skúseností z výroby keramickej krytiny s aktuálnou produkciou viac ako 270 miliónov kusov škridiel ročne. Životnosť dosahuje viac ako 100 rokov vďaka vypaľovaniu škridiel pri teplote vyššej ako 1000°C. Škridly Tondach neobsahujú škodlivé látky či chemické prísady a vytvárajú príjemnú mikroklímu bez tvorby plesní.

 

Farby krytiny sa vyznačujú farebnou stálosťou aj po rokoch, vďaka tomu, že sú odolné voči UV žiareniu a odolávajú prírodným vplyvom. Vďaka širokej ponuke modelov a farebných prevedení sú vhodné na akýkoľvek typ domu so šikmou strechou.

 

www.tondach.wienerberger.sk

 

Vyhrajte strechu nad hlavou

Tondach

 

Ako sa môžete zapojiť?

  • V čase od 10.8. – 31.10.2020 nakúpte od niektorého z obchodných partnerov spoločnosti Wienerberger strešný systém Tondach.
  • Nákupný doklad zaregistrujte na webstránke https://wienerberger.sk/vyhrajte-tondach-strechu-nad-hlavou v období od 10.8. – 7.11.2020.
  • Každý účastník súťaže, ktorý spĺňa súťažné podmienky bude zaradený do žrebovania o:
  • 1. cena: preplatenie strechy Tondach, maximálne do sumy 5.000 EUR vrátane DPH
  • 2-3. cena: preplatenie strechy Tondach, maximálne do sumy 2.000 EUR vrátane DPH
  • 4-5. cena: preplatenie strechy Tondach, maximálne do sumy 1.000 EUR vrátane DPH
  • Žrebovanie sa uskutoční najneskôr do 15.11.2020, kontaktovať budeme len vyžrebovaných súťažiacich. Zoznam výhercov bude uvedený na https://wienerberger.sk/vyhrajte-tondach-strechu-nad-hlavou. Podrobné informácie nájdete v pravidlách súťaže. V prípade otázok nám napíšte na info.sk@wienerberger.com.

 

Viac info v PDF katalógu www.wienerberger.sk/katalog

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac