Tondach


Tondach

Produktová skupina Tondach – to je viac ako 130 rokov skúseností z výroby keramickej krytiny s aktuálnou produkciou viac ako 270 miliónov kusov škridiel ročne. Životnosť dosahuje viac ako 100 rokov vďaka vypaľovaniu škridiel pri teplote vyššej ako 1000°C. Škridly Tondach neobsahujú škodlivé látky či chemické prísady a vytvárajú príjemnú mikroklímu bez tvorby plesní.

 

Farby krytiny sa vyznačujú farebnou stálosťou aj po rokoch, vďaka tomu, že sú odolné voči UV žiareniu a odolávajú prírodným vplyvom. Vďaka širokej ponuke modelov a farebných prevedení sú vhodné na akýkoľvek typ domu so šikmou strechou.

 

www.wienerberger.sk/produkty/strecha

 

Tondach

 

Pravá keramická krytina Tondach

Moderný vzhľad, dlhá životnosť, záruka 33 rokov a rokmi preverené vlastbosti pravých keramických škridiel Tondach sú určite správnou voľbou. Strecha Tondach ponúka nielen tradičné, ale aj moderné riešenie pre váš dom.

 

Strešná krytina pre dokonalý strešný systém

Vďaka svojej všestrannosti je strešná krytina Tondach vhodná na všetky stavby šikmých striech. Dokonale zachová ráz historických budov pri rekonštrukcii strechy, taktiež sa dobre uplatní i v modernej architektúre. Ponuka strešných krytín Tondach vám dáva takmer nekonečnú škálu možností pre modernú, funkčnú a hlavne kvalitnú strechu. Zaručene prináša úžitkovo i esteticky správnu voľbu pri výbere krytiny na strechu vášho domu.

Strecha nie je len samotná krytina, ale dôležitou súčasťou každej strechy je príslušenstvo. Pri výbere strešnej krytiny je dobre sa rozhodnúť nie len na základe ceny, ale je potrebné dbať aj na kvalitu a systémové riešenie od overeného výrobcu. Wienerberger vám ponúka originálne príslušenstvo, vyrobené z prvotriednych materiálov a zároveň vytvára systémové riešenie pre každú strechu. 

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac