Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 07.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Tondach


Tondach

Produktová skupina Tondach – to je viac ako 130 rokov skúseností z výroby keramickej krytiny s aktuálnou produkciou viac ako 270 miliónov kusov škridiel ročne. Životnosť krytiny dosahuje viac ako 100 rokov vďaka vypaľovaniu škridiel pri teplote vyššej ako 1000°C. Škridly Tondach neobsahujú škodlivé látky či chemické prísady a vytvárajú príjemnú mikroklímu bez tvorby plesní.

 

Farby krytiny sa vyznačujú farebnou stálosťou aj po rokoch, vďaka tomu, že sú odolné voči UV žiareniu a odolávajú prírodným vplyvom. Vďaka širokej ponuke modelov a farebných prevedení sú vhodné na akýkoľvek typ domu so šikmou strechou.

 

www.wienerberger.sk/produkty/strecha

 

Tondach

 

Strecha na celý život

Výber strešnej krytiny je rozhodnutie na celý život. Kvalitná strecha vás ochráni pred vrtochmi počasia a zabezpečí komfortné bývanie v dome, do ktorého sa budete radi vracať. Pálená strešná krytina je ideálnou voľbou, má vysokú pevnosť, dlhú životnosť a stálofarebnosť. Už sa nemusíte obmedzovať a hľadať alternatívu medzi kvalitou a cenou.

 

Dôvody, prečo si vybrať keramickú strešnú krytinu Tondach

 

Overená dlhá životnosť až 100 rokov zaručí spokojnosť po celé generácie.

Škridla nikdy nevybledne. Kvalitné prírodné pigmenty a náročná technika vypaľovania garantujú farebnú stálosť bez dodatočnej údržby. Doprajte si čiernu krytinu, ktorá ostane čierna aj po rokoch.

Odolnosť voči vonkajším vplyvom -  škridla je odolná voči kyslým dažďom, UV žiareniu, poveternostným vplyvom, ohňu, mrazu, machom, lišajníkom i vtáčiemu trusu. Navyše, keramická krytina má veľmi vysokú mechanickú pevnosť (tlak snehu, krupobitie.)

Škridly sú 100% z prírodného materiálu bez chemických prísad. Prírodný materiál priaznivo ovplyvňuje zdravie  a zabezpečuje najvyššiu kvalitu bývania. Keramická škridla prirodzene dýcha, rýchlo sa vysúša a tím zabraňuje tvorbe plesní. Tondach je ocenený európskym certifikátom kvality „Natureplus“.

Bohatá ponuka tvarov, farieb a povrchových úprav pre moderný, klasický i historický vzhľad. Škridla je vhodná pre novostavby aj rekonštrukcie.

Nadštandardné služby ako profesionálne poradenstvo priamo na stavbe, zameranie strechy či výpočet spotreby materiálu zdarma.

Keramická škridla zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti.

Rýchla a jednoduchá realizácia vďaka variabilnému latovaniu. Posuvné škridly umožňujú jednoduché a rýchle kladenie, pri rekonštrukcii nie je potrebná výmena latovania.

Keramická škridla pomáha tiež udržať príjemnú klímu pod strechou. V lete sa toľko neprehrieva a v zime chráni pred extrémnymi vplyvmi počasia. Eliminuje aj problém s hlučnosťou pri silnom daždi.

 

Tondach

 

Záruky Tondach

Základom kvalitného bývania nie je len výber kvalitných stavebných materiálov, ale aj správne realizovaná práca, ktorá ovplyvňuje celkovú funkčnosť strechy. Dokonale funkčnú strechu vytvára systém keramických škridiel, vhodná fólia, keramické a nekeramické príslušenstvo.

 

Spoločnosť Wienerberger ponúka zákazníkom dve úrovne záruk a to Štandardnú záruku a Exkluzívnu záruku.  Viac na : Záruky Tondach (wienerberger.sk)  

 

Tondach

 

Majsterklass: Kurz pre tých, ktorým to páli

Viac videí nájdete na www.wienerberger.sk/sluzby-a-podpora/podpora-pri-realizacii/instruktazne-videa-DIY.html