Tondach


Tondach

Produktová skupina Tondach – to je viac ako 130 rokov skúseností z výroby keramickej krytiny s aktuálnou produkciou viac ako 270 miliónov kusov škridiel ročne. Životnosť dosahuje viac ako 100 rokov vďaka vypaľovaniu škridiel pri teplote vyššej ako 1000°C. Škridly Tondach neobsahujú škodlivé látky či chemické prísady a vytvárajú príjemnú mikroklímu bez tvorby plesní.

 

Farby krytiny sa vyznačujú farebnou stálosťou aj po rokoch, vďaka tomu, že sú odolné voči UV žiareniu a odolávajú prírodným vplyvom. Vďaka širokej ponuke modelov a farebných prevedení sú vhodné na akýkoľvek typ domu so šikmou strechou.

 

www.wienerberger.sk/produkty/strecha

 

Tondach

 

Strecha na celý život

Výber strešnej krytiny je rozhodnutie na celý život. Kvalitná strecha vás ochráni pred vrtochmi počasia a zabezpečí komfortné bývanie v dome, do ktorého sa budete radi vracať. Pálená strešná krytina je ideálnou alternatívou, má vysokú pevnosť, dlhú životnosť a stálofarebnosť. Už sa nemusíte obmedzovať a hľadať alternatívu medzi kvalitou a cenou.

 

Dôvody, prečo si vybrať keramickú strešnú krytinu Tondach

 

Overená dlhá životnosť až 100 rokov zaručí spokojnosť po celé generácie.

Škridla nikdy nevybledne. Kvalitné prírodné pigmenty a náročná technika vypaľovania garantujú farebnú stálosť bez dodatočnej údržby. Doprajte si čiernu krytinu, ktorá ostane čierna aj po rokoch.

Odolnosť voči vonkajším vplyvom -  škridla je odolná voči kyslým dažďom, UV žiareniu, poveternostným vplyvom, ohňu, mrazu, machom, lišajníkom i vtáčiemu trusu. Navyše, keramická krytina má veľmi vysokú mechanickú pevnosť (tlak snehu, krupobitie.)

Škridly sú 100% z prírodného materiálu bez chemických prísad. Prírodný materiál priaznivo ovplyvňuje zdravie  a zabezpečuje najvyššiu kvalitu bývania. Keramická škridla prirodzene dýcha, rýchlo sa vysúša a tím zabraňuje tvorbe plesní. Tondach je ocenený európskym certifikátom kvality „Natureplus“.

Bohatá ponuka tvarov, farieb a povrchových úprav pre moderný, klasický i historický vzhľad. Škridla je vhodná pre novostavby aj rekonštrukcie.

Nadštandardné služby ako Špecialista na strechy Tondach, ktorý vám profesionálne poradí priamo u vás doma, výpočet spotreby materiálu zadarmo či vizualizácia strechy.

Keramická škridla zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti.

Rýchla a jednoduchá realizácia vďaka variabilnému latovaniu. Posuvné škridly umožňujú jednoduché a rýchle kladenie, pri rekonštrukcii nie je potrebná výmena latovania.

Keramická škridla pomáha tiež udržať príjemnú klímu pod strechou. V lete sa toľko neprehrieva a v zime chráni pred extrémnymi vplyvmi počasia. Eliminuje aj problém s hlučnosťou pri silnom daždi.

 

Tondach

Kalkulácia nápočtu a cenovej ponuky Tondach

Spoločnosť Wienerberger s.r.o vám ponúka možnosť vypracovania cenovej ponuky na naše výrobky, ktoré dodávame zákazníkom prostredníctvom zmluvných partnerov v každom regióne. Viac na www.wienerberger.sk/sluzby-a-podpora/podpora-pri-projektovani/vypocet-spotreby-tondach.html

 

Tondach

 

Majsterklass: Kurz pre tých, ktorým to páli

Viac videí nájdete na www.wienerberger.sk/sluzby-a-podpora/podpora-pri-realizacii/instruktazne-videa-DIY.html