Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 07.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Weber


62053_weber-360x360.png

Značka Weber, ktorá na Slovensku pôsobí viac ako 30 rokov, patrí medzi špičkové subjekty v oblasti priemyselnej výroby fasádnych materiálov a materiálov na povrchovú úpravu v interiéroch. Pre stvárnenie fasád na novostavbách a pre potreby rekonštrukcií starších objektov ponúkame širokú paletu materiálov, ktorých sortiment je výsledkom dlhoročného sledovania požiadaviek zákazníkov. Vo všeobecnosti odborník zo stavebníctva spája s menom Weber garantovanú a overenú kvalitu s dlhoročnou skúsenosťou. Kvalita je podložená spokojnými zákazníkmi z radov profesionálov aj súkromných stavebníkov, a svedčí o nej i mnoho ocenení od odborných porôt, odborových i štátnych inštitúcií.

www.sk.weber

 

 

 

Odborné a technické poradenstvo

Zistite odpovede na vaše otázky ihneď, a to vďaka Rýchlej odbornej pomoci Weber. Využite chatovacie okno priamo na webovej stránke, alebo získajte fundovanú odpoveď telefonicky či mailom.

0800 139 139

poradenstvo@sk.weber

 

Tenkovrstvové pastovité omietky

Kvalita je podložená spokojnými zákazníkmi z radov profesionálov aj súkromných stavebníkov. O dlhodobej obľube svedčí overená kvalita slovenských výrobkov, ktoré sú vyvinuté v našich výskumných a vývojových centrách, vyrobené najmodernejšou technológiou a testované odborníkmi vo vysoko špecializovaných laboratóriách Weber.

Vplyv našich produktov na životné prostredie v priebehu celého životného cyklu, akými sú napríklad spotreba energií a vody, produkcia odpadu, vplyv na zmenu klímy a pod. je podložený certifikátmi EPD.

Aby sme v budúcnosti mohli stavať na pevných základoch, musíme začať každý od seba. Weber to vie.

Preto sú naše obaly a nové vedrá teraz vyrobené zo 40% recyklovaného plastu.

Aby vaše domovy, a mestá, v ktorých žijeme, boli príjemné pre život. Lebo vy si zaslúžite kvalitu.

Viac informácií nájdete tu: https://www.sk.weber/fasadne-omietky   

 

 

Profesionálne digitálne nástroje

Predstavujeme vám digitálne nástroje Weber, vytvorené pre vaše pohodlie a pre rýchle a efektívne riešenie vášho projektu.

 

Weber Kalkulátor

Vyskúšajte jednoduchý kalkulátor pre rýchly a ľahký výpočet orientačnej ceny. Online kalkulátor fasády Weber Vám pomôže zorientovať sa v širokej ponuke kontaktných zatepľovacích systémov ETICS a spočíta vám na základe výmery vášho objektu potrebné množstvo materiálu a predbežnú cenovú ponuku.

 

WeberColor Finder

Vyberte si farby podľa vlastných preferencií! Vložte fotku z vášho fotoaparátu či galérie, a my vám na základe percentuálnej zhody odporučíme najbližší odtieň z nášho Weber vzorkovníka colorline.

 

WeberColor Architect

Vyberte si farby podľa vlastných preferencií! Vložte fotku z vášho fotoaparátu či galérie, a my vám na základe percentuálnej zhody odporučíme najbližší odtieň z nášho Weber vzorkovníka colorline.

 

 

Horí vám termín? Nám horia pneumatiky!

Objednajte si do 10:00 minimálne jedno vedro* tenkovrstvovej omietky či náteru Weber, a my vám ho dodáme už nasledujúci deň.

Materiál vám doručíme nasledujúci pracovný deň od objednania, alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne** na našich distribučných skladoch v BA, BB či KE v deň objednania po 15:00. Presné miesto vyzdvihnutia vám upresní zákaznícke centrum Weber.

 

* Služba platí kdekoľvek na Slovensku a je platná pre objednávku min. 30 kg vedra omietky/ 20 kg vedra náteru a max 600 kg materiálu. Ponuka sa vzťahuje iba na odtiene zo vzorkovníka Weber colorline.

**  V prípade, že si chcete materiál vyzdvihnúť osobne, pripojte prosím túto skutočnosť do poznámky v objednávke spolu so špecifikáciou miesta odberu.

 

Viac informácií nájdete tu: https://www.sk.weber/blog/weber-vam-doruci-material-uz-na-2den-od-objednania

 

Vonkajšie tepelnoizolačné kontaktné systémy - ETICS

V súčasnej dobe výrazného zvyšovania cien energií je zatepľovanie budov veľmi aktuálne hlavne z dôvodu finančných úspor pri užívaní budov. Zlepšenie tepelnej ochrany budov zateplením súvisí so zabezpečením základných požiadaviek na stavby v oblasti zdravia, hygieny a znižovania energetickej náročnosti pri prevádzke budov. Samotným zateplením rodinného domu neriešime len zníženie nadmernej spotreby energie budovy na vykurovanie, ale môžeme vyriešiť aj problémy týkajúce sa nízkych tepelnoizolačných vlastností materiálov použitých pri výstavbe, ktoré boli aktuálne v dobe realizácie.

Kontaktný zatepľovací systém (KZS) – alebo ETICS (external thermal insulation composite system) je definovaný ako stavebný výrobok dodávaný ako ucelená zostava zložiek, skladajúcich sa z lepiacej hmoty, tepelného izolantu, kotviacich prvkov a základnej vrstvy konečnej povrchovej úpravy. Systém používaný na zateplenie obvodového muriva pozostávajúci

z priemyselne vyrábaných výrobkov dodávaných výrobcom ako kompletný systém, ktorý zahŕňa výrobcom systému špeciálne vybrané komponenty pre tento systém a podklad.

Zaslúžite si zateplenie, ktoré naplní všetky Vaše technologické aj estetické potreby. Zaslúžite si kvalitu.

 

Komplexná ponuka pre zateplenie

Viac informácií nájdete tu: https://www.sk.weber/komplexna-ponuka-pre-zateplenie

 • Na mieru šité odborné poradenstvo
 • Individuálny prístup a návrh riešenia
 • Celkové zastrešenie systému od lepiacej malty až po finálnu povrchovú úpravu
 • Možnosť použitia jednej lepiacej stierky pre všetky najpoužívanejšie druhy izolantov
 • Izolanty prvotriednej kvality Isover
 • Dostupné riešenia aj pre zimné či chladné obdobie
 • Inovatívne omietky prevyšujúce súčasné trendy
 • Certifikované systémové riešenia garantujúce kvalitu výrobkov
 • Neobmedzené farebné riešenia
 • Digitálna identifikácia želaných odtieňov
 • Možnosť predbežnej cenovej kalkulácie z pohodlia domova
 • Kvalitu vyrobenú na Slovensku s prihliadnutím na životné prostredie a udržateľnosť stavebných materiálov
 • Maximálne optimalizované dodacie termíny pre splnenie Vášho časového harmonogramu a omnoho viac