Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 07.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Wienerberger


Wienerberger

Spoločnosť Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r. o. je dcérska spoločnosť najväčšieho svetového výrobcu tehliarskych výrobkov, akciovej spoločnosti Wienerberger Ziegelindustrie AG. Na Slovensku pôsobí od roku 1992.

 

www.wienerberger.sk

 

Získajte zľavu 333 € na nákup tehál Porotherm

 

Wienerberger

Ako získať zľavu?

  • Vyplňte registračný formulár
  • Pripojte projektovú dokumentáciu
  • Wienerberger vám vypracuje výhodnú cenovú ponuku
  • Získajte letné akciové ceny a dodatočnú extra zľavu 333 €
  • Využite zľavu u zmluvných partnerov Wienerberger do 30.10.2020

Viac info na www.wienerberger.sk/zlava-333-eur-na-tehly-porotherm alebo v PDF kataógu www.wienerberger.sk/katalog

 

Päť dôvodov, prečo je tehla materiál číslo jeden:

Dom postavený z tradičných tehál sa stal synonymom masívnej stavby a symbolom bývania pre niekoľko generácií. Tehla má totiž po stáročia radu neodškriepiteľných výhod, ktoré by mali pri výbere muriva značne zavážiť.

Systém preverený časom

Najdôležitejšou osnovou ľudskej existencie sú od nepamäti oheň, vzduch, voda a, samozrejme, matička zem. Ide o základné prvky pre život a ľudský um už po stáročia využíva ich prírodnú silu, charakter aj vlastnosti pri obžive, kozmetike, v liečiteľstve či v stavebníctve. Štyri životodarné sily nám dávajú pevnosť zeme, vzdušnosť, vlahu i teplo. Jedným z centrálnych prvkov je síce obyčajná, no zároveň veľmi vzácna hlina. Tá sa nachádza aj v stavebnom materiáli, akým je klasická pálená tehla.

Funkčná a obľúbená už takmer 10 000 rokov

Niekomu sa môže zdať, že obyčajná tehla, vytvarovaná z hliny, vysušená a vypálená, predsa nedokáže byť ničím výnimočná. Opak je ale pravdou! Tento stavebný materiál prešiel vývojom tisícročia a najmä ťažkou skúškou času. Najstaršie nájdené objekty sa datujú až do roku 7 500 p. n. l. Historické pamiatky v mnohých metropolách postavené z tehál, ktoré s otvorenými ústami obdivujeme ešte aj dnes, sú patričným dôkazom toho, čo všetko sa dá pomocou tehál vykúzliť.

 

Viac na www.wienerberger.sk/pat_dovodov_preco_tehla_Porotherm