Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 04.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Zatepľujete podkrovie? Máme riešenie.


Zatepľujete podkrovie? Máme riešenie.

 

Riešenie Rigips a ISOVER, vďaka ktorému môžete v podkroví aplikovať tepelnú izoláciu v hrúbkach až do 400 mm!

Spoločnosti ISOVER a Rigips, lídri v oblasti izolačných riešení a suchej výstavby, vyvinuli spoločné systémové technické riešenia zateplenia šikmých striech a podkroví.

Riešenia ISOVERu a Rigipsu reagujú na sprísnené požiadavky tepelnotechnickej normy STN 730540, časť 2, a umožňujú jednoduchým spôsobom v podkroví aplikovať tepelné izolácie v hrúbkach až do 400 mm. Obe odporúčané systémové riešenia sú podložené klasifikačným osvedčením požiarnej odolnosti.

 

 

Riešenia i popis pracovných postupov nájdete v našej novej brožúre "Systémové podkrovie".

Zároveň, od 22. do 25. januára prebiehajú v štyroch slovenských mestách konferencie pre montážnikov, kde sa dozviete všetko o moderných riešeniach, vďaka ktorým budete pracovat rýchlejšie, kvalitnejšie a efektívnejšie. Prihláste svoju účasť na konferencie.

Za divíziu ISOVER vystúpi Ing. Martin Keszegh, ktorý odprezentuje systémové riešenie zateplenia podkrovia v prednáške s názvom "Podkrovie plné istôt." V prezentácii redstaví výhody systému ISOVER PROFI = UNIROL PROFI + VARIO®XTRASAFE.