Členovia aliancie

VERNOSTNÝ PROGRAM „NAKUPUJ A UŽÍVAJ“


ENTE spol. s r.o.

Spoločnosť ENTE ako dlhodobo pôsobiace stavebniny v meste Košice ponúka nákup sortimentu na jednom mieste a v dobrej cene. Stavebný materiál je pre každého stavebníka pri výstavbe objektu veľmi dôležitou oblasťou na ktorú sa musí pripraviť.


GRENSTAVE, s r.o.

Stavebno - montážna firma Grenstave sa zameriava na maloobchodný a veľkoobchodný predaj stavebných materiálov pre bytovú a nebytovú výstavbu. Okrem predaja stavebných materiálov, zabezpečujeme predaj širokého sortimentu stavebnej a zámočníckej ocele, vodoinštalačného, kúrenárskeho materiálu, sanity, obkladov, dlažieb, plávajúcich podláh, dverí a prvkov záhradnej architektúry.


STAVIVO IBV, s r.o.

Sme predajcom stavebných materiálov s viac než dvadsiatimi rokmi skúseností a širokým záberom pre celé odvetvie stavebníctva. Poskytujeme tovary a služby pre celý rad koncových zákazníkov, stavebné spoločnosti a obchodných partnerov. S dôverou sa na nás obráťte a vedzte, že okrem top servisu u nás máte aj kopec výhod, pretože si ceníme, že ste naším partnerom.


INGEMA, s r.o.

Od svojho vzniku sa zaoberala maloobchodným a veľkoobchodným predajom inštalačného materiálu pre vodu, kanalizáciu, plyn, kúrenie a kompletného vybavenia kúpeľní. V máji 2016 sme rozšírili podnikateľskú činnosť spoločnosti o požičovňu náradia pre domácich ale aj profesionálnych majstrov.


KARTEL NITRA, s r.o.

Sme dlhoročnými špecialistami na strešné systémy, stavebnú chémiu a murovacie materiály všetkých druhov. V súčasnej dobe sa zaoberáme kompletným sortimentom stavebných materiálov. Venujeme sa sortimentu potrebného k výstavbe a rekonštrukcii domov, bytových domov, oplotení a podobne.


Ing. Dušan Baranec N.B.D.

Popredný predajca kompletného sadrokartónového systému Rigips v regióne ponúka široký sortiment stavebných mareriálov ako sú tehlový systém Wienerberger, Heluz, strešné krytiny, strešné okná, strešné výlezy a podobne.


ORAVINGstavebniny, s.r.o.

ORAVINGstavebniny, s.r.o., so sídlom v Dolnom Kubíne je stavebná spoločnosť, základ ktorej tvoria pracovníci s dlhoročnou skúsenosťou v odbore. Spoločnosť má vo svojom programe aj vývoj, výrobu a výstavbu energetických sústav na báze biomasy. 


PRIMA SLOVAKIA, s.r.o.

Spoločnosť Prima Slovakia s.r.o. pôsobí v dvoch hlavných smeroch v stavebnom priemysle. Stredisko stavebnín poskytuje svoje služby maloobchodu pre koncových zákazníkov a veľkoobchodu pre živnostníkov a stavebné firmy. 


SADRO, s.r.o.

Spoločnosť Sadro, s.r.o. vznikla v októbri 1995. Jej činnosť je zameraná na stavebný materiál(veľkoobchod a maloobchod), suchú výstavbu – sadrokartónové systémy, izolácie, dokončovanie stavieb a realizácie pri dokončovaní interiérov. 


SLOSMAT, s.r.o.

Firma s 25-ročnými skúsenostiach na trhu, ktorá s vlastnými kapacitami dokáže zabezpečiť veľkoobchodný a maloobochodný predaj tovaru. Riešenia každej stavebnej činnosti máte so SLOSMATom vždy poruke!


SOF - STAVEBNINY

Spoločnosť sme založili v roku 1991. Postupným rozširovaním sme sa stali predajcom od základných materiálov až po zložité stavebné systémy.


STAVEBNINY HAYDEN

Od svojho vzniku sa zaoberá predajom stavebného materiálu. V čase svojho vzniku sa firma zaoberala len predajom hrubého stavebného materiálu a postupne sa rozrástla o ďalšie oddelenia napr. o oddelenie inštalačného materiálu, kde ponúka vodoinštalačný, elektroinštalačný, plynoinštalačný materiál a tiež sanitárnu keramiku a náradie pre remeselníkov.


STAVO ARTIKEL s.r.o.

Naša spoločnosť poskytuje našim zákazníkom výpočet spotreby materiálu z projektovej dokumentácie aj bezplatné poradenstvo a spôsob ich použítia, požičovňu náradia a v neposlednom rade aj dovoz zakúpeného materiálu.


TEHELŇA STOVA, spol. s r.o.

Rovnako ako vo všetkých oblastiach života, aj v stavebníctve pozorujeme vývoj nových trendov, čím sa neustále zvyšujú nároky na výstavbu. 


PIL-STAV s.r.o.

Naša spoločnosť Pil-Stav s.r.o bola založená v roku 2002. Vznikla s úmyslom pozdvihnutia úrovne firiem podporujúcich lokálne a regionálne stavby. V ponuke nájdete všetky potrebné stavebné materiály, železiarstvo, farby a laky alebo záhradnú architektúru.


STAVMIX s.r.o.

Vytvorili sme najväčšie strešné centrum v Bratislave a okolí, kde dostanete všetko pre krásnu strechu – materiál od krovu a krytín až po tepelné izolácie, ale najmä kvalitné poradenstvo. Pretože tak ako na začiatku, stále platí, že svoju prácu chceme robiť poriadne.


PRESPOR

Zameranie našej firmy má široký záber, tu sa však dozviete niečo bližšie o našej činnosti v oblasti komínov a komínových systémov, stavebných materiálov, obkladov,záhradnej archiitektúry, všetko pre interiér a exteriér domácností. V našej ponuke nájdete komíny vhodné pre všetky typy spotrebičov. Dôraz kladieme hlavne na kvalitu a bezpečnosť komínových systémov a z toho vyplývajúcu spokojnosť zákazníkov.

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac