Členovia aliancie

VERNOSTNÝ PROGRAM „NAKUPUJ A UŽÍVAJ“


ENTE spol. s r.o.

Spoločnosť ENTE ako dlhodobo pôsobiace stavebniny v meste Košice ponúka nákup sortimentu na jednom mieste a v dobrej cene. Stavebný materiál je pre každého stavebníka pri výstavbe objektu veľmi dôležitou oblasťou na ktorú sa musí pripraviť.


GRENSTAVE, s r.o.

Stavebno - montážna firma Grenstave sa zameriava na maloobchodný a veľkoobchodný predaj stavebných materiálov pre bytovú a nebytovú výstavbu. Okrem predaja stavebných materiálov, zabezpečujeme predaj širokého sortimentu stavebnej a zámočníckej ocele, vodoinštalačného, kúrenárskeho materiálu, sanity, obkladov, dlažieb, plávajúcich podláh, dverí a prvkov záhradnej architektúry.


STAVIVO IBV, s r.o.

Sme predajcom stavebných materiálov s viac než dvadsiatimi rokmi skúseností a širokým záberom pre celé odvetvie stavebníctva. Poskytujeme tovary a služby pre celý rad koncových zákazníkov, stavebné spoločnosti a obchodných partnerov. S dôverou sa na nás obráťte a vedzte, že okrem top servisu u nás máte aj kopec výhod, pretože si ceníme, že ste naším partnerom.


INGEMA, s r.o.

Od svojho vzniku sa zaoberala maloobchodným a veľkoobchodným predajom inštalačného materiálu pre vodu, kanalizáciu, plyn, kúrenie a kompletného vybavenia kúpeľní. V máji 2016 sme rozšírili podnikateľskú činnosť spoločnosti o požičovňu náradia pre domácich ale aj profesionálnych majstrov.


KARTEL NITRA, s r.o.

Sme dlhoročnými špecialistami na strešné systémy, stavebnú chémiu a murovacie materiály všetkých druhov. V súčasnej dobe sa zaoberáme kompletným sortimentom stavebných materiálov. Venujeme sa sortimentu potrebného k výstavbe a rekonštrukcii domov, bytových domov, oplotení a podobne.


Ing. Dušan Baranec N.B.D.

Popredný predajca kompletného sadrokartónového systému Rigips v regióne ponúka široký sortiment stavebných mareriálov ako sú tehlový systém Wienerberger, Heluz, strešné krytiny, strešné okná, strešné výlezy a podobne.


ORAVINGstavebniny, s.r.o.

ORAVINGstavebniny, s.r.o., so sídlom v Dolnom Kubíne je stavebná spoločnosť, základ ktorej tvoria pracovníci s dlhoročnou skúsenosťou v odbore. Spoločnosť má vo svojom programe aj vývoj, výrobu a výstavbu energetických sústav na báze biomasy. 


PRIMA SLOVAKIA, s.r.o.

Spoločnosť Prima Slovakia s.r.o. pôsobí v dvoch hlavných smeroch v stavebnom priemysle. Stredisko stavebnín poskytuje svoje služby maloobchodu pre koncových zákazníkov a veľkoobchodu pre živnostníkov a stavebné firmy. 


SADRO, s.r.o.

Spoločnosť Sadro, s.r.o. vznikla v októbri 1995. Jej činnosť je zameraná na stavebný materiál(veľkoobchod a maloobchod), suchú výstavbu – sadrokartónové systémy, izolácie, dokončovanie stavieb a realizácie pri dokončovaní interiérov. 


SLOSMAT, s.r.o.

Firma s 25-ročnými skúsenostiach na trhu, ktorá s vlastnými kapacitami dokáže zabezpečiť veľkoobchodný a maloobochodný predaj tovaru. Riešenia každej stavebnej činnosti máte so SLOSMATom vždy poruke!


SOF - STAVEBNINY

Spoločnosť sme založili v roku 1991. Postupným rozširovaním sme sa stali predajcom od základných materiálov až po zložité stavebné systémy.


STAVEBNINY HAYDEN

Od svojho vzniku sa zaoberá predajom stavebného materiálu. V čase svojho vzniku sa firma zaoberala len predajom hrubého stavebného materiálu a postupne sa rozrástla o ďalšie oddelenia napr. o oddelenie inštalačného materiálu, kde ponúka vodoinštalačný, elektroinštalačný, plynoinštalačný materiál a tiež sanitárnu keramiku a náradie pre remeselníkov.


STAVO ARTIKEL s.r.o.

Naša spoločnosť poskytuje našim zákazníkom výpočet spotreby materiálu z projektovej dokumentácie aj bezplatné poradenstvo a spôsob ich použítia, požičovňu náradia a v neposlednom rade aj dovoz zakúpeného materiálu.


TEHELŇA STOVA, spol. s r.o.

Rovnako ako vo všetkých oblastiach života, aj v stavebníctve pozorujeme vývoj nových trendov, čím sa neustále zvyšujú nároky na výstavbu. 


PIL-STAV s.r.o.

Naša spoločnosť Pil-Stav s.r.o bola založená v roku 2002. Vznikla s úmyslom pozdvihnutia úrovne firiem podporujúcich lokálne a regionálne stavby. V ponuke nájdete všetky potrebné stavebné materiály, železiarstvo, farby a laky alebo záhradnú architektúru.


STAVMIX s.r.o.

Vytvorili sme najväčšie strešné centrum v Bratislave a okolí, kde dostanete všetko pre krásnu strechu – materiál od krovu a krytín až po tepelné izolácie, ale najmä kvalitné poradenstvo. Pretože tak ako na začiatku, stále platí, že svoju prácu chceme robiť poriadne.

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac
 

Vážení zákazníci, ohľadom doručenia odmeny na prevádzku člena aliancie ASAS obdržíte notifikáciu. Zároveň Vás budeme kontaktovať telefonicky.

Ďakujeme za pochopenie.