Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 07.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Členovia aliancie

VERNOSTNÝ PROGRAM „NAKUPUJ A UŽÍVAJ“


 
 
 

GRENSTAVE, s r.o.

Stavebno - montážna firma Grenstave sa zameriava na maloobchodný a veľkoobchodný predaj stavebných materiálov pre bytovú a nebytovú výstavbu. Okrem predaja stavebných materiálov, zabezpečujeme predaj širokého sortimentu stavebnej a zámočníckej ocele, vodoinštalačného, kúrenárskeho materiálu, sanity, obkladov, dlažieb, plávajúcich podláh, dverí a prvkov záhradnej architektúry.


STAVIVO IBV, s r.o.

Sme predajcom stavebných materiálov s viac než dvadsiatimi rokmi skúseností a širokým záberom pre celé odvetvie stavebníctva. Poskytujeme tovary a služby pre celý rad koncových zákazníkov, stavebné spoločnosti a obchodných partnerov. S dôverou sa na nás obráťte a vedzte, že okrem top servisu u nás máte aj kopec výhod, pretože si ceníme, že ste naším partnerom.


INGEMA, s r.o.

Od svojho vzniku sa zaoberala maloobchodným a veľkoobchodným predajom inštalačného materiálu pre vodu, kanalizáciu, plyn, kúrenie a kompletného vybavenia kúpeľní. V máji 2016 sme rozšírili podnikateľskú činnosť spoločnosti o požičovňu náradia pre domácich ale aj profesionálnych majstrov.


KARTEL NITRA, s r.o.

Sme dlhoročnými špecialistami na strešné systémy, stavebnú chémiu a murovacie materiály všetkých druhov. V súčasnej dobe sa zaoberáme kompletným sortimentom stavebných materiálov. Venujeme sa sortimentu potrebného k výstavbe a rekonštrukcii domov, bytových domov, oplotení a podobne.


Ing. Dušan Baranec N.B.D.

Popredný predajca kompletného sadrokartónového systému Rigips v regióne ponúka široký sortiment stavebných mareriálov ako sú tehlový systém Wienerberger, Heluz, strešné krytiny, strešné okná, strešné výlezy a podobne.


ORAVINGstavebniny, s.r.o.

ORAVINGstavebniny, s.r.o., so sídlom v Dolnom Kubíne je stavebná spoločnosť, základ ktorej tvoria pracovníci s dlhoročnou skúsenosťou v odbore. Spoločnosť má vo svojom programe aj vývoj, výrobu a výstavbu energetických sústav na báze biomasy. 


PRIMA STAVEBNINY, s.r.o.

Spoločnosť Prima Stavebniny s.r.o. pôsobí v dvoch hlavných smeroch v stavebnom priemysle. Stredisko stavebnín poskytuje svoje služby maloobchodu pre koncových zákazníkov a veľkoobchodu pre živnostníkov a stavebné firmy. 


SADRO, s.r.o.

Spoločnosť Sadro, s.r.o. vznikla v októbri 1995. Jej činnosť je zameraná na stavebný materiál(veľkoobchod a maloobchod), suchú výstavbu – sadrokartónové systémy, izolácie, dokončovanie stavieb a realizácie pri dokončovaní interiérov. 


SLOSMAT, s.r.o.

Firma s 25-ročnými skúsenostiach na trhu, ktorá s vlastnými kapacitami dokáže zabezpečiť veľkoobchodný a maloobochodný predaj tovaru. Riešenia každej stavebnej činnosti máte so SLOSMATom vždy poruke!


JAROSLAV KUKURDÍK - SOF

Spoločnosť sme založili v roku 1991. Postupným rozširovaním sme sa stali predajcom od základných materiálov až po zložité stavebné systémy.


STAVEBNINY spol. s r. o.

Od svojho vzniku sa zaoberá predajom stavebného materiálu. V čase svojho vzniku sa firma zaoberala len predajom hrubého stavebného materiálu a postupne sa rozrástla o ďalšie oddelenia napr. o oddelenie inštalačného materiálu, kde ponúka vodoinštalačný, elektroinštalačný, plynoinštalačný materiál a tiež sanitárnu keramiku a náradie pre remeselníkov.


STAVO ARTIKEL s.r.o.

Naša spoločnosť poskytuje našim zákazníkom výpočet spotreby materiálu z projektovej dokumentácie aj bezplatné poradenstvo a spôsob ich použítia, požičovňu náradia a v neposlednom rade aj dovoz zakúpeného materiálu.


TEHELŇA STOVA, spol. s r.o.

Rovnako ako vo všetkých oblastiach života, aj v stavebníctve pozorujeme vývoj nových trendov, čím sa neustále zvyšujú nároky na výstavbu. 


PIL-STAV s.r.o.

Naša spoločnosť Pil-Stav s.r.o bola založená v roku 2002. Vznikla s úmyslom pozdvihnutia úrovne firiem podporujúcich lokálne a regionálne stavby. V ponuke nájdete všetky potrebné stavebné materiály, železiarstvo, farby a laky alebo záhradnú architektúru.

 

PRESPOR spol. s r.o.

Zameranie našej firmy má široký záber, tu sa však dozviete niečo bližšie o našej činnosti v oblasti komínov a komínových systémov, stavebných materiálov, obkladov,záhradnej archiitektúry, všetko pre interiér a exteriér domácností. V našej ponuke nájdete komíny vhodné pre všetky typy spotrebičov. Dôraz kladieme hlavne na kvalitu a bezpečnosť komínových systémov a z toho vyplývajúcu spokojnosť zákazníkov.


POLBARD, s.r.o

STAVEBNÉ CENTRUM U MAREKA - Novootvorená predajňa v areáli bývalého výrobného družstva SNAHA v ktorej nájdete široký sortiment stavebných materiálov pre Vašu stavbu a rekonštrukciu od farieb, náradia, brusív, spojovacieho materiálu až po plávajúce podlahy a dvere.