Tlačová správa


Vernostný program ASAS, a.s.

Tlačová správa

Vydal: ASAS, a.s., www.nakupujauzivaj.sk

 

Nakupuj a užívaj!

Chystáte sa stavať dom či len máte v pláne menšiu rekonštrukciu? Alebo stavebný materiál nakupujete vo veľkom celoročne? Tak to máte vyhraté! Obchodná spoločnosť ASAS, a.s. totiž spúšťa od 01.08 2020 vernostný program s názvom Nakupuj a užívaj. Vďaka tomuto programu už viac nákup nebude len nákupom. Za nazbierané body z nákupu vo vybraných stavebninách si domov so sebou môžete odniesť atraktívnu cenu, ktorú si vyberiete z našej pestrej ponuky. 

 

Množstvo skvelých odmien

Vernostný program bude tentokrát prebiehať počas troch mesiacov, v dňoch od 01.08.2020 do 31.10.2020, kedy si prostredníctvom nazbieraných bodov môžete v katalógu odmien na webovej stránke www.nakupujauzivaj.sk vybrať atraktívnu odmenu. Túžite po novom kávovare, chceli by ste kvalitnejší obraz v podobe LED TV, snívate o iPhone, alebo by ste radi šli na dovolenku k moru? To všetko máte so svojimi obľúbenými stavebninami teraz na dosah.


Ako to funguje?

Pri každom nákupe tovaru nad 100 eur u člena ASAS, a.s. a od vybraných dodávateľov, ktorí sú zaradení do vernostného programu, Vám na osobnom účte pribudne jeden bod. Body na Váš účet budú pripísané automaticky. Ale na aký účet a kde si treba kontrolovať stav bodov? Stačí ak nakúpite na predajniach členov Aliancie stavebnín ASAS a budete automaticky zaradení do vernostného programu. Vďaka webovej stránke www.nakupujauzivaj.sk môžete sledovať aktuálny stav bodov a prečítať si aj úplné znenie podmienok vernostného programu. Výber odmeny na webe je možný do 20.11.2020. Na konkrétnu predajňu ich doručíme najneskôr do 21.12.2020, takže sa nemusíte obávať, že niečo nestihnete.

Získať body za nákup máte možnosť v stavebninách ENTE spol. s r.o., GRENSTAVE, s.r.o., Ing. Dušan Baranec N.B.D., INGEMA s.r.o., KARTEL NITRA, s.r.o., Oraving stavebniny, s.r.o., PIL-STAV s.r.o., Prima Slovakia, s.r.o., SADRO s.r.o., SLOSMAT, s. r. o., SOF – STAVEBNINY, Stavebniny Hayden, Stavivo IBV, s.r.o., STAVMIX s.r.o., STAVO ARTIKEL s.r.o., Tehelňa STOVA, spol. s r.o, PRESPOR spol. s r.o. – Bratislava

 

Už vyše 10 rokov verným partnerom

Aliancia stavebnín ASAS, a.s., ktorá pre Vás tento vernostný program pripravila, prostredníctvom svojich partnerských spoločností poskytuje už nejaký ten rok nákup a predaj stavebného materiálu spoľahlivých značiek. V súčasnosti zabezpečuje služby pre 17 obchodných partnerov a celkovo 23 predajných miest, v rámci všetkých regiónov Slovenska.

Henkel Slovensko spol. s r.o.

Wienerberger s.r.o.

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o. , divízia Isover

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o. , divízia Rigips

Sika Slovensko, spol. s r.o.

Xella Slovensko spol. s.r.o.

Porfix-pórobetón, a.s.

Baumit, spol. s r.o.

SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby s.r.o.

Cemix, s.r.o.

PPG Deco Slovakia, s.r.o.

VELUX SLOVENSKO spol. s r.o.

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o. , divízia Weber

DEN BRAVEN SK, s.r.o.

BRAMAC - strešné systémy, spol. s r. o.

POLYFORM, s.r.o.

GUNNEX SK, s.r.o.

TOP KRAFT SK a.s.

Mediterran Slovakia s.r.o.

KNAUF Bratislava s.r.o.

Schiedel Slovensko s.r.o.

MC - Bauchemie, spol. s r.o.

Dörken SK, s.r.o.

GYNEX, s.r.o.

ROCKWOOL Slovensko s.r.o.

fischer SK s.r.o.

 

 

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac