Tlačová správa


Vernostný program ASAS, a.s.

Tlačová správa

Vydal: ASAS, a.s., www.nakupujauzivaj.sk

 

Nakupuj a užívaj!

Chystáte sa stavať dom či len máte v pláne menšiu rekonštrukciu? Alebo stavebný materiál nakupujete vo veľkom celoročne? Tak to máte vyhraté! Obchodná spoločnosť ASAS, a.s. totiž spúšťa od 1. mája 2019 vernostný program s názvom Nakupuj a užívaj. Vďaka tomuto programu už viac nákup nebude len nákupom. Za nazbierané body z nákupu vo vybraných stavebninách si domov so sebou môžete odniesť atraktívnu cenu, ktorú si vyberiete z našej pestrej ponuky. 

 

Množstvo skvelých odmien

Vernostný program bude tentokrát prebiehať počas siedmych mesiacov, v dňoch od 1.5.2019 do 31.10.2019, kedy si prostredníctvom nazbieraných bodov môžete v katalógu odmien na webovej stránke www.nakupujauzivaj.sk vybrať atraktívnu odmenu. Túžite po novom kávovare, chceli by ste kvalitnejší obraz v podobe LED TV, snívate o iPhone, alebo by ste si radi vo dvore zaskákali na poriadnej trampolíne? To všetko máte so svojimi obľúbenými stavebninami teraz na dosah.


Ako to funguje?

Pri každom nákupe tovaru nad 100 eur u člena ASAS, a.s. a od vybraných dodávateľov, ktorí sú zaradení do vernostného programu, Vám na osobnom účte pribudne jeden bod. Body na Váš účet budú pripísané automaticky. Ale na aký účet a kde si treba kontrolovať stav bodov? Stačí sa registrovať na našej webovej stránke. Tam môžete sledovať aktuálny stav bodov a prečítať si aj úplné znenie podmienok vernostného programu. Výber odmeny na webe je možný do 20.11.2019. Na konkrétnu predajňu ich doručíme najneskôr do 09.12.2019, takže sa nemusíte obávať, že niečo nestihnete.

Získať body za nákup máte možnosť v stavebninách ENTE spol. s r.o., GRENSTAVE, s.r.o., Ing. Dušan Baranec N.B.D., INGEMA s.r.o., KARTEL NITRA, s.r.o., Oraving stavebniny, s.r.o., PIL-STAV s.r.o., Prima Slovakia, s.r.o., SADRO s.r.o., SLOSMAT, s. r. o., SOF – STAVEBNINY, Stavebniny Hayden, Stavivo IBV, s.r.o., STAVMIX s.r.o., STAVO ARTIKEL s.r.o., Tehelňa STOVA, spol. s r.o

 

Už vyše 8 rokov verným partnerom

Aliancia stavebnín ASAS, a.s., ktorá pre Vás tento vernostný program pripravila, prostredníctvom svojich partnerských spoločností poskytuje už nejaký ten rok nákup a predaj stavebného materiálu spoľahlivých značiek. V súčasnosti zabezpečuje služby pre 16 obchodných partnerov a celkovo 22 predajných miest, v rámci všetkých regiónov Slovenska.

TOP partnermi vernostného programu sú spoločnosti EMPORIO, Cemix, s.r.o., Henkel Slovensko spol. s r.o., Saint-Gobain Construction Products, s.r.o. divízia ISOVER, Saint-Gobain Construction Products, s.r.o. divízia RIGIPS, SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby s.r.o., Wienerberger-Slovenské tehelne, spol. s r.o., TONDACH SLOVENSKO, s.r.o., Xella Slovensko, spol. s r.o., DEN BRAVEN SK, s.r.o.

Partnermi sú spoločnosti Baumit, spol. s r.o., BMI Group - Slovakia ( BRAMAC , ICOPAL ), Dörken SK, s.r.o., GUNNEX SK, s.r.o., KVK Slovakia, s.r.o., MASTER PLAST s.r.o., MC - Bauchemie, spol. s r.o., Mediterran Slovakia s.r.o., POLYFORM, s.r.o., PPG Deco Slovakia, s.r.o., Schiedel Slovensko s.r.o., TOP KRAFT SK a.s., VASPO STONE s.r.o., VELUX SLOVENSKO spol. s r.o.

 

Webstránka využíva cookies

Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko.

Dozvedieť sa viac
 

Vážení zákazníci, ohľadom doručenia odmeny na prevádzku člena aliancie ASAS obdržíte notifikáciu. Zároveň Vás budeme kontaktovať telefonicky.

Ďakujeme za pochopenie.