Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 07.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Murexin


Baumit

Murexin je súčasťou spoločnosti Schmid Industrieholding – rakúskej skupiny spoločností s bohatou tradíciou. Ústredie spoločnosti Murexin vo Wiener Neustadt (AT) je aj domovom výrobného závodu, centrálneho skladu a kompetenčného centra, ktoré je zodpovedné za výskum, vývoj a zabezpečenie kvality. To sa opiera o viac ako 90 rokov skúseností.

www.murexin.sk

 

 

 

 

Murexin pôsobí na Slovensku už viac ako 30 rokov.

Na začiatku roka sme sa presťahovali do nových priestorov na Odborársku 52 v Bratislave. Tu sme vybudovali moderný showroom a podlahárske centrum, kde nájdete všetko potrebné pre svoju prácu a určite aj profesionálny servis a poradenstvo.

 

Ekológia a udržateľnosť sú dve kľúčové témy našej spoločnosti
S medzinárodnými výrobnými závodmi v Szekszárde v Maďarsku a v KEMA v Slovinsku sú výrobky Murexin dostupné na približne 30 vývozných trhoch.

 

Spoločnosť Murexin

Mnoho rokov zameriava svoju činnosť v oblasti vývoja produktov na výrobu šetriacu zdroje, kompatibilitu so životným prostredím a užívateľskú prívetivosť.

 

Murexin produkty
Sú účinné, ekologicky a fyziologicky nezávadné, ľahko spracovateľné a rýchle. Vyžaduje si to mnoho výskumných a vývojových prác, ale aj veľa skúseností. Murexin však považuje tento záväzok za správny a užitočný pre ľudí aj našu Zem.

 

 

Murexin sa na Slovensku venuje predaju materiálov pre: 

• Podlahy
• Obklady
• Liate podlahy
• Stavebné izolácie
• Betón a malty
• Nátery

 

Z našich noviniek sme vybrali dva produkty, ktoré vynikajú kvalitou a trvácnosťou. Škárovacia malta Platinum FX 66 a lepiaca malta Flex XL. Viac o našich produktoch a službách na www.murexin.sk