Výber odmien ukončený. Vaša odmena bude doručená na prevádzku člena Aliancie stavebnín ASAS od 04.12.2023. O presnom termíne vás budeme vopred informovať. 

Velux


Velux

Spoločnosť VELUX sa neustále snaží o zlepšovanie životných podmienok v podkroví, ktoré by malo byť plné denného svetla a čerstvého vzduchu. Výrobný sortiment spoločnosti preto tvoria rôzne typy strešných okien, svetlovody, rolety, žalúzie a montážne doplnky a ovládacie systémy. VELUX poskytuje taktiež svetlíky a iné riešenia pre ploché strechy. Výrobné závody spoločnosti sa nachádzajú v jedenástich krajinách sveta, a jej obchodné organizácie vo viac než 40 krajinách. Skupina VELUX zamestnáva približne desať tisíc pracovníkov. Majiteľom skupiny je VKR Holding, ktorý vlastní rodina zakladateľa spoločnosti. Väčšina akcií holdingu patrí rôznym charitatívnim nadáciam spoločnosti VELUX. Spoločnosť VELUX má za sebou dlhú cestu, počas ktorej sa snažila napĺňať túžby zákazníkov po prirodzenom svetle a ventilácii. Obhliadnuc sa späť, história sa začala písať v roku 1941, kedy zakladateľ Villun Kann Rasmussen skonštruoval prvé strešné okno a prispel tým k možnosti zmeny tmavého neobývaného podkrovia na podkrovie plné svetla a čerstvého vzduchu. Spoločnosť VELUX pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993 a od roku 2009 je zastúpená i výrobným závodom Partizánske Building Components-SK s.r.o..

 

www.velux.sk

 

Strešné okná

Bežným štandardom všetkých strešných okien VELUX je trojsklo, ktoré zabraňuje tepelným stratám a účinne chráni pred hlukom zvonku. V kategórii Štandard Plus sa ku všetkým skvelým vlastnostiam pridáva navyše lepšia tepelná izolácia, útlm hluku z dažďa a samočistiaca vrstva. Rad Premium potom ponúka integrované diaľkové ovládanie, viac možností umiestnenia a možnosť efektívnych kombinácií s doplnkovými oknami.

 

Udržujte si doma príjemnú teplotu vďaka vonkajším markízam a roletám, ktoré zabraňujú prenikaniu slnečného tepla cez vaše okná. 

Vonkajšia roleta VELUX v lete ochráni váš dom pred prehrievaním, v zime pred únikom tepla.

Na rozdiel od vnútornej rolety, rieši nielen zatemnenie miestnosti, ale zlepšuje aj tepelno-izolačné vlastnosti strešného okna. V kombinácii so systémom VELUX ACTIVE je navyše jej ovládanie úplne automatické.

Ľahká vonkajšia roleta na solárny pohon v sebe spája schopnosť udržať v interiéri chladnejšiu klímu aj ho účinne zatemniť. Je vyrobená z pevnej polyesterovej tkaniny potiahnutej PVC a vystužená hliníkovými lamelami. Tkanina neprepúšťa svetlo, je odolná voči UV žiareniu a nepodlieha degradácii materiálu. Súčasne ľahká vonkajšia roleta VELUX pomáha tlmiť hluk z dažďa (zníženie hluku o 7 dB). Zaujme aj svojim vzhľadom - elegantný štíhly rám a atraktívny dizajn krásne ladí s modernou čiernou strešnou krytinou.

 

Vnútorné doplnky a siete proti hmyzu 

Vnútorné rolety a žalúzie vie miestnosť dokonale zatemniť, regulovať prichádzajúce svetlo alebo zabrániť tepelným stratám. So sieťou proti hmyzu si môžete užiť letnú pohodu s vedomím, že sa dovnútra nedostane nevítaný hmyz.

 

 

Prejdite sa v žiari svetlovodov

 

 

So svetlovodom VELUX privediete prirodzené svetlo aj do tých najtmavších miest vášho domu. Pomocou vysoko odrazivého tubusu  svetlovodu je možné aj počas zamračených dní tieto priestory presvetliť rovnako intenzívne ako prostredníctvom tradičnej 60W žiarovky. Ušetriť tak môžete až 400 hodín svietenia žiarovkou ročne. Viac info na www.velux.sk/svetlovod

 

Ideálne riešenie tam, kam sa svetlo nedostane

Kúpeľne: Vďaka svetlovodu sa do kúpeľne dostane viac prirodzeného svetla.

Chodby: Pri prechode z jednej miestnosti do druhej nemusíte rozsvecovať svetlo.

Šatne: Ranné obliekanie do práce bude v prirodzenom svetle o niečo jednoduchšie.

Schodisko: Dopadajúce denné alebo mesačné svetlo urobí schodisko bezpečnejším.

 

 

Novinka v ochrane pred horúčavou – ľahká vonkajšia roleta na solárny pohon SSS

 

 

VELUX rozšíril ponuku vonkajšieho tienenia o cenovo výhodné, elegantné a účinné riešenie. Nová ľahká vonkajšia roleta má solárne napájanie, takže sa ovláda pohodlne na diaľku a jednoducho ju nainštalujete aj na staršie strešné okná. Viac na https://www.velux.sk/lahka-vonkajsia-roleta

 

Pred horúčavou už nemusíte utekať.

Vonkajšia roleta VELUX v lete ochráni váš dom pred prehrievaním, v zime pred únikom tepla.

Na rozdiel od vnútornej rolety, rieši nielen zatemnenie miestnosti, ale zlepšuje aj tepelno-izolačné vlastnosti strešného okna. V kombinácii so systémom VELUX ACTIVE je navyše jej ovládanie úplne automatické.

www.velux.sk/roleta

 

Akcia pre montážne firmy vo VELUX Profi Klube

 

Velux

 

Vo vernostnom programe VELUX Profi klub získavate za svoje nákupy výrobkov VELUX odmeny/peniaze za ktoré si kedykoľvek počas roka môžete vyberať darčeky z nášho katalógu odmien. Odmenu si objednáte jednoducho po prihlásení do svojho účtu. Viac na www.velux.sk